Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki magzati...

Van itt olyan, aki magzati szívhang hallgatóval számolta a magzat pulzusát? Én számoltam és megijedtem. A 85-95 normális a 11. héten? Úgy tudtam kb 120-140

Figyelt kérdés
Hívjam a dokimat vagy mit csináljak?

2017. aug. 2. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a sajátodat számoltad.
2017. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
11. héten valószínűleg a sajátodat találtad meg. Nekem most a 14. héten lett meg a magzat, pedig már előző terhessêgben is használtam a figyelőt, tudtam hol és mit keressek. 13 hetesen még egy mukkot se találtam belőle, akkor próbáltam először.
2017. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy igazatok van, de nagyon nehezen találtam meg és máshol a hasamaljában nem találtam ilyen hangot..
2017. aug. 2. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Jó hogy kitalálták ezeket a maskarákat. Szegény kismamákra ráhozzák a frászt. Szerintem ne foglalkozz ilyennel. Az h ezen rágódsz többet árt mindkettőtöknek. Én is kétszer szültem de nem volt ilyenem. Így is aggódik az ember sokat.

Egyébként sajnos ha baj van nem tudod ezzel se kivédeni. Boldog babavárást.

2017. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tényleg hagyom még egy kicsit, majd a 20.hét körül használom.

Az is igaz, hogy nem tehetünk semmit, előző terhességem miatt vettem, hogy megnyugodjak,de így csak idegesebb leszek

2017. aug. 2. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség várni a 20. hétig, hogy használd... 15-16 hetesen simán meg lehet találni. MOST még korai volt, megpróbáltad, nem találtad, ennyi. Nem kell rajta idegeskedni, ez nem a készülék hibája, eleve 14-16 hét van pl. az enyémre ráírva, hogy onnantól használható. Én miután először megtaláltam 14 hetesen, mindig megtaláltam később is, hol hamar, hol pár perc alatt, de hétről hétre könnyebb, ahogy nő a baba. Volt már, hogy 20 hetesen azért vettem elő, mert nagyon nem éreztem a mozgást egész nap, megnyugtatott a szívhangfigyelő.
2017. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
10hét volt ráírva, azért is vettem meg :)
2017. aug. 2. 12:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
10. hét TELJESEN irreális, csak marketingfogás. Ha belegondolsz, a védőnő is csak a 20. héttől keres doplerrel szívhangot, pedig ő egészségügyi dolgozó, ezzel foglalkozik nap, mint nap. 14-16 hét hét az, amikor a méhed egyáltalán kilép a szeméremcsont mögül, addig hiába is hallgatózol a hasadon,
2017. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:) köszi, teljesen igazad van
2017. aug. 2. 12:59
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek négyessel.


Igazából csak olyan készülékeket, teszteket kéne engedni a boltok polcaira, aminek értelme is van. Ugyanis a szívhanghallgató tényleg csak arra jó, hogy feleslegesen stresszelje szegény kismamákat, ellenben ha az a sajnálatos eset történik, hogy baj van a szívhanggal, akkor igazából nincs mit tenni sajnos :( Egyszerűen nincs konzekvenciája egy ilyen készüléknek.

2017. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!