Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek már volt több vetélése,...

Akinek már volt több vetélése, ugyanúgy tudott örülni a pozitív tesztnek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt, de teljesen összeomlottunk utána, kivizsgáltattuk magunkat önköltségen, kiderült a baj (nálam volt), és a következő pozitív tesztnek nagyon-nagyon örültünk. Aztán persze végig izgultuk a terhességet (és ez nem jó szó arra a horrorra, amit átéltünk), de mi ilyen kis szorongósak vagyunk.:) Nem biztos, hogy mindenki ilyen.
2018. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Utána nagyon hamar pozitív lett, és vègig rettegtem a terhessèget, talàn amiatt is volt, hogy vègig hànytam... túlparàztam az egèszet.
2018. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3 vetélés utan reakcióm a pozitív tesztre:ohh már megint pozitív?? Igazából őrültem h pozi de tudtam h ez még semmit nem jelent. Terhességem vegigrettegtem...azóta már 3,5eves a kisfiam, igaz a szülés sem volt problémamentes. De mindenezeket leszamitva még így is az a 9honap volt életem egyik legcsodálatosabb időszaka 😍

14hkm-második babával sokkal nyugodtabban,lazabban 😊

2018. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
14. héten derült, ki, hogy a 12. hét után elhalt a magzatom, már 2 mensit megvártunk, most újra próbálkozós hónap van, lassan peteérésem is lesz, ha minden igaz. Én még jobban örülnék, mint előtte. Ha egy babát elveszítesz, akkor tudod meg, hogy mennyire szeretted volna. :( Imádnám, meghalnék érte, és ha pozitív lesz, akkor az urammal együtt sírunk szerintem. :)
2018. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!