Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárga folyás mitől van?...

Sárga folyás mitől van? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ilyen kérdést nem tettek még fel legalábbis nem láttam eddig emiatt megkerdezem!

A párommal nem vedekezünk mert szeretnénk kisbabát... viszont mostanában folyton sárga folyásom van... de csak együttlét utáni nap.. aztán elmúlik.. ha megint egyutt vagyunk megint sarga folyásom van! Miért van ez? Nem szokott ilyen lenni.. meg állandóan görcsölök 1-2 nappal ezelőtt meg fehér krémes folyásom volt de csak 2x.

11 nap múlva jön meg a havim úgyhogy sajnos még nem tudok tesztelni.. túl korai lenne.


Gondoltam a babára is, de hát korai még ez..


2018. júl. 25. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem a sperma jön ki belőled?
2018. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem de, mert más sárga nem lehet
2018. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is spermára gondolok, szerintem csak az lehet.
2018. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen ez nekem is megfordult a fejemben viszont akkor eddig miért nem volt ilyen?! Utóbbi 2-3 együttlétnél fordult elő csak, és együttlét utáni napon sárgás csak a bugyim..

Aztán elmúlik mindig.

De igazatok lehet.. ha más dolog lenne a háttérben akkor nem múlna el. :)

2018. júl. 25. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Gomba
2018. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kerülném a nemi élet minden formáját és kézen fogva elmennék a párommal a bőr- és nemi beteg gondozóba. Én inkább fertőzésre tippelnék. Amit babatervezésnél meg pláne kikezeltetnék. Utána pedig lehet tovább próbálkozni. És ilyenkor különösen szükséges a páros kezelés. Mondjuk amúgy is. Az alhasi görcsök is utalhatnak erre, hogy van egy gyulladásod.
2018. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sosem volt semmilyen fertőzésem, de nyilván ez bármikor kialakulhat úgyhogy ezt sem zárom ki!

Viszont akkor miért csak “hébe hóba” sárgázom? Együtt lét után mindig?! Akinek valami fertőzése van annak nem viszket? Meg nincs rendszeres sárgája?

Nem tudom mivel nem volt még ilyen bajom de én így tudom!:)

Mind1 nem zárom ki ezt a lehetőséget sem!

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

Tesztelni viszont mindenképp fogok mert peteérés előtt aznap meg után is együtt voltunk!

Orvoshoz viszont mindenképp megyek ha van baba:) ha nincs!

2018. júl. 25. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fertőzés nem nálad van...
2018. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2018. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!