Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás petefészek szúrkálá...

Derékfájás petefészek szúrkálás mi lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Babat tervezunk, eddig sajnos 2x elveteltem.. 5napja azt veszem eszre hogy itthon alig csinalok vmit pl tegnap is megfoztem es muszaj volt lepihennem mert allva eltudtam volna aludni..ma szinten ez de meg derekfajas es jobb oldali pf szurkalas is tarsult hozza. Lehetseges hogy sikerult mar a baba? Reges reg megkellett volna jonni de mikor csinaltam a tesztet negativ lett, lehet csinalnom kellene most? Ha baba van ilyenkor mar kimutatja nemde?:)

Koszi


2018. júl. 27. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ha réges rég meg kellett volna jönnie akkor igen, csinálnod kellene most is, mert mondjuk nem ártana tudnod hogy terhesség miatt van a késés + fájdalmak vagy valami gond van. A szurka meg fájdalom nem csak terhestünet hanem ezer más szóval gondolom tudni szeretnéd örülj-e vagy aggodj és dokit keress.


(ezt egyedül hogy nem sikerült megválaszolnod, ne haragudj? Nem akarlak bántani, de tényleg netes biztatás kell hogy "tesztelj, megy a drukk majd meg mi lett?" ?)

2018. júl. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

*majd írd meg mi lett


Drukkoltatás nélkül is terhes vagy ha terhes vagy, felesleges ez az egész teszteljek-e dolog.

2018. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Tesztelj és írj mi lett szorítok :)
2018. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!