Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most júliusban telik le az...

Most júliusban telik le az egy év hogy próbálkozunk és sajnos nem jött még mindig össze. Hol kezdjem el a kivizsgáltatást? Menjek simán a körzeti nődokihoz? Sajnos akihez jártam már nem található.

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben mindenképpen magándokihoz mennék.Nem körzetihez.Tudakold mmeg,hogy ott ahol laksz,ki lehet a legjobb.Nekem nincsenek ilyen gondjaim,de én is igy válaszottam orvost,aki bevált már 3 éve.Az a legfőbb hogy meglegyen a bizalom.Az sokat segíthet mindenen.Nem hiszem hogy előnyödre válna,ha egyik dokitól a másikhoz járnál.Lelkileg is megterhelő,és Neked most nem erre van szükséged.Sok szerencsét!Drukkolok,hogy mihamarabb összejöjjön a baba..
2010. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!én nekem még nem telt le teljesen az egy év,d eén is ki szerettem volan vizsgáltatni magam és az sztk-s nődoki enyhén szóval leszart...már bocsi...

én is most magánrendelést keresek csak hát nehéz hogy ki az aki normális és megbízható és nem húz le állandóan egy vagyonnal...de kívánom hogy te ne így járj!!sok sikert!!

2010. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem ne körzetihez menj. Vagy magándokihoz, vagy egy meddőségi kp-ba. Mi a 3. sikertelen hónap után mentünk dokihoz (azt mosntam régebb óta próbálkozunk), most tartunk a 20. babátlan hónapnál:( Szóval nem éri meg várni. Ja és a vizsgálatok alapján teljesen egészségesek vagyunk, mégsem sikerül:( Most készülünk a 3. inszemre...
2010. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!