Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? Görcsölök, de...

Ez lehet baba? Görcsölök, de nem jön meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja hagytam abba a gyógyszert, nem tartottunk szünetet a doki javaslatára, babát szeretnénk.

az első hónapban megjött, napra pontosan, ahogy a gyógyszer mellett szokott.

most szerdán kellett volna megjönnie. eddig semmi. Vagyis görcsölök, úgy érzem bármelyik pillanatban megjöhet. szerdán annyira begörcsöltem, nospa kellett. de nem jött meg azóta sem. Ez lehet baba, vagy késhet ennyit? idáig csak akkor görcsöltem, mikor véreztem, elötte sose


2018. júl. 27. 10:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Vegyel egy tesztet.

Nekem is gorcsolt, nem jott meg es pozitiv lett a teszt!

2018. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mikor tudsz tesztelni? :)
2018. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ma vettem tesztet, az első reggeliről így lemaradtam. A napközbeni ugye állítólag kevés. Holnap reggel
2018. júl. 27. 11:07
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha mar kesik akkor nem feltetlen kell az elso vizelet! Nyugodtan megcsinalhatod.
2018. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Lehet baba, nekem pont így volt, hogy görcsölt a hasam, derekam, de persze két napot simán késhet is.
2018. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Csinald meg es ird meg az eredmenyt
2018. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%
Ha vettél tesztet és holnap meg is tudod csinálni,akkor miért akarod megjósoltatni velünk,hogy terhes vagy-e.
2018. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. Kedves utolso. Senki nem mondta hogy jósold meg. Nyilván nem látsz bele a hasamba. Egy egyszerü kérdést tettem fel. Ha neked nem tetszik, lehet tovább lapozni, megkímélve az embert a felesleges kommentjeidtől ;)
2018. júl. 27. 11:50
 9/27 anonim ***** válasza:
56%

Ket nap kesessel mar nem kella reggeli vizelet.

Nekem a nemvart napjan delutan 3 kor eros pozitiv volt.

Nem is ertem, ahelyett hogy itt josoltatsz, miert nem csinalod meg ?

2018. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem még nem is késett mikor teszteltem délután és pozitív lett. Nyugodtan csináld meg most és írd meg az eredményt :)
2018. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!