Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátomat "kielégítettem"...

A barátomat "kielégítettem" szexuálisan. Nem is kielégítettem mert csak párat húztam rajta (hagyjuk hogy miért🙄) és elovaladek volt. (? )

Figyelt kérdés

Az elovaladekot beletoroltem gyorsan a gatyámba mert nem akartam megszakítani. Gatya, bugyi nem került le rólam 20 perc múlva elment haza én pedig elmentem wcre kis dolgomat végezni.

Most megjött július 25.én. így mar biztosan nem lehetek terhes ugye? Elég hülye kérdés vagy nemtudom de rosszindulatuak kimeljenek. (A felső combomhoz is hozzáért a nemi szerve) ( ő nem nyúlt hozzám mert éppen megvolt a menzeszem)

(Szűz vagyok. Behatolás nem történt.)

16/L



2018. júl. 28. 13:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
BTW ha a legutóbbi ejakulációja óta sokat pisált, megmosta, sok idő eltelt, akkor pont 0 az esély arra is, hogy berakva bárkit teherbe ejtsen.
2018. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!