Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitívnak számít?

Ez pozitívnak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok csináltam tesztet :)

Szerintetek ez pozitív?

Halvány de élőben egyből szembetűnő! 1 perc volt mire kijött:)

Es kb mikor erősödik majd? :)



[link]


2018. júl. 30. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Igen ez pozi ❤️😍 halk gratu 💋 késik már?
2018. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Én pozitívnak látom!Halkan gratulálok :)

Mivel 2 naponta erősödik a hcg szint,vagy 2 vagy 4 nap múlva ismételj ;)

Mennyi késés után lett ilyen?

2018. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
2 naponta duplázódik a hcg 😊
2018. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Az!
2018. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Pozitiv!!! 😍Gratula!
2018. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Igen, az, gratulálok!! :)

4 nap múlva màr sokkal erősebb lesz ;)

2018. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jajj! Köszönöm!☺️☺️ Annyira boldog vagyok... 😍😍

Viszont a mensim még nem késett mostanában kell megjönnie! Egyetlen egy okból teszteltem:

picit érzékeny volt a mellem. És rólam tudni kell hogy a mellem soha nem fáj mensinél se. 9 éves korom óta van havim de soha nem fájt a mellem úgyhogy ez nálam nagyon furcsa.... ezért gondoltam csinálok egyet hátha! Bár negatívra számítottam de mikor megláttam a 2 vonalt nem lehet szavakban önteni amit éreztem.. sírtam örömben! A párommal pedig most este találkozom még nem tudom hogy mondjam el neki!☺️☺️☺️ Nagyon boldog lesz.:) de tesztelni fogok mindenképp hogy erősödik e a vonal! Nagyon remélem! :)

Picit félek míg a havim nem késik.. de nagyon bízom benne hogy rendben lesz minden...🙂🙂

2018. júl. 30. 19:45
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, én is ugyanígy voltam :)

Este teszteltem késés előtt, fájdogáltak/nak a melleim, nem gondoltam, hogy pozi lesz, nagyon meglepődtem :)))

2018. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok, a párod mit szólt?
2018. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon őrült neki.☺️☺️

Hasamat puszilgatta... nagyon édes volt.😁☺️

Meg már azon gondolkozott hogy rendezzük be majd a szobát neki. Meg hogy vajon fiú vagy lány lesz.. mi lesz a neve stb.. 😁 így hirtelen mindent kérdezett.(mint egy gyerek)😁

Én meg mondtam neki nyugi..nem kell sietni! Ha minden jól alakul 9hónapig úgyis pocakomban lesz!😍🙂


De én elősször most azt vàrom hogy a mensim késsen. Aztán utanna orvoshoz is kell menni ő mond igaziból biztosat.:) úgyhogy bennem van még félelem bőven :/ holnap viszont tesztelek ujra hátha erősödik a vonal valamennyire már az nyugtatna picit :)

2018. júl. 31. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!