Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció ki maradt kettő...

Csomoni kérdése:

Menstruáció ki maradt kettő alkalommal tetsztek negativak mi lehet oka?

Figyelt kérdés
Május 13-án volt meg utoljára a mensesem. Azota nem jott meg. Kettő ki maradt. Tesztet 4et csináltam és orvosnál is voltam ketto hete, de semmit nem látott teszt is negatív. Most mellem nagyon fáj 3 napja. Szerintetek mi lehet? Más tunet nincs. Köszönöm a segítséget.
2018. júl. 31. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem terhesség az biztos.
2018. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem két hónapig nem jött meg, elmentem orvoshoz terhesség gyanújával, nem látott semmit. Fel írt nekem hormongyógyszert, illetve tabit, ami beindítja a menszeszt. Ki se váltottam még a tablettát, azon a hétvégén meg is jött. Sok minden okozhatja a menszesz késését, de nem olyan könnyű teherbeesni. Okozhatja sima hormonzavar, kialakuló cukorbetegség, ciszták vagy egy egyszerű stressz is. Csináltass szerintem teljes kivizsgálást, nehogy baj legyen. Minél tovább húzod, annál rosszabb.
2018. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fordulj endokrinológushoz. Egy vérvétel megmondja mi az oka hogy kimarad.
2018. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vérzéskimaradás oka ha a terhességet már kizárták, akkor az, hogy nincs peteérés, tüszőrepedés. Ha a repedés megvolt de nem esel teherbe, akkor repedés után kb. két héttel megjön a vérzés akkor is, ha cigánygyerekek potyognak az égből (terhesség hiányában elhal a progeszteront termelő sárgatest, ami a tüsző helyén alakult ki, a hormonesés hatására leválik a nyálkahártya = menstruáció).


Valami miatt elmarad a peteérés, ennek kéne utána járni és kezelni. Ahogy előttem mondták, fordulj endokrinológushoz.

2018. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!