Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak megint túlparázom a...

Csak megint túlparázom a teherbeesést?

Figyelt kérdés

En egy olyan személy vagyok, aki mindig a legrosszabb eshetosegre gondol, gyakran jelentkezik nálam az overthinking is. Mindig mindenen parázok. A helyzet a következő: Lefekudtem a barátnőmmel, gumival védekeztünk. Elég figyelmes vagyok ilyen téren, mindig igyekszem ügyelni arra, hogy a gumira ne kerüljön előváladék, aktus közben elélvezes előtt pillanatra kihúzom ellenőrizni, hogy nem e szakadt ki, utána 5-10 másodperc alatt még merev helyzetben kihúzom, és utána ellenorzom a gumit. Ez történt most is, de most meg vizet is öntöttem bele, meg felfujtam, nem tapasztaltam, hogy bárhol is lyukas lett volna. Barátnom talán egy csöppet letorolte a peniszem végét zsepibel, de ügyelt arra hogy ne legyen olyan a keze, ő is óvatos, és tisztában van ezekkel, egészségügyet tanult. Talán még kezet is mostam előtte, arra nem emlékszem. Ujjazás, ilyesmi nem történt, talán annyi, hogy az aktus után 5 órával vagy fél nappal miközben ő kézzel kenyesztetett, én fogtam, simiztem kívülről a nemiszervet, de nem nyúltam bele, illetve a kezet is töröltem ezek előtt. Az aktus a menszi utáni ötödik napon történt.


Azóta eltelt lassan négy hét. Most kéne megjonnie neki. Azt mondta, hogy volt két napos barnázása, és nem tudja, hogy utána megjott e neki, mert ez szokatlanul kevés volt, nem tudja egyértelműen állítani hogy megjott neki, de azt sem mondja, hogy kizárt. Én mintha olyat olvastam volna, hogy a túl kevés utalhat terhesegre, ezért kicsit beparáztam, de azt is olvastam hogy ez akár vetélés oka is lehet, vagy egy előjele a pár nap múlva bekovetkezo rendes menszinek. Ami miatt még aggódom, hogy állítása szerint neki mindig napra pontosan megjott, néha volt hogy stressz miatt késett két hetet de ez ritkán. Az utóbbi időben talán többet edz, diétázik ( bár ez eddig is volt), rosszul alszik, ( bár sosem volt jó alvó),

illetve azóta szakítottunk, tehát volt pár stresszesebb napunk. Tünete nincsen, jól érzi magát.


3 napja késik neki. Teszt már biztosan mutatna ha gond lenne, de ő úgy érzi hogy minden rendben, és egyáltalán nem parázik, így tesztet sem vesz, en pedig aggodalmaskodo vagyok,hisz ahogyan olvastam, nincsen biztos védekezési módszer, van akik szerint mikrolyuk bármikor lehet, bár sokak szerint hülyeség.


Szoval igazából több kérdésem is lenne. Szerintetek túlparázom? Ha pár nap múlva sem lesz nála változás, akkor érjem el valahogy, hogy vegyen tesztet? Fő aggodalmam, hogy egy esetleges gyerek most, ezzel a nővel, akivel már együtt sem vagyok, tönkre tenné az életemet.


2018. aug. 1. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Köszönjük a részletes tájékoztatást.

Elcsattogsz a boltba éa veszel egy tesztet neki pl.

2018. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt tenném, ha egy helyen laknánk, de valszeg orultnek is tartana ha ezért buszoznek hozzá egy órát. Bár tény, tényleg nem sok értelme a kérdésnek.
2018. aug. 1. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ohh, na ilyet egyetlen pasi sem ír, az tuti " Az aktus a menszi utáni ötödik napon történt."


Menszi... Utáni 5.napon...hagyjuk már, menjél vegyél tesztet magadnak, és pisilj rá, egyból kiderül minden.

2018. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire romantikus lehet már az olyan együttlét, ahol előtte, közbe, utána kezet mostok, törölgettek, orgazmus előtt koton ellenőrzés, utána meg felfújás, víztöltés....Uristen.....nem kicsit parázzátok túl. Nem lehet így terhes, vagy nem tőled.
2018. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire megy a para amúgy, akkor kiegészítő védekezést alkalmazzatok pl tabletta vagy pharmatex
2018. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A felfujas, víz öblítés nem mindig van csak most volt, illetve nem közvetlen az aktus után. A kezmosás is inkább csak akkor ha szükségesnek érezzük. De köszi, lehet, hogy legközelebb ez lesz.
2018. aug. 1. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel=már nem vagyunk együtt


Mostanaban kéne neki megjönnie=3 napja késik



Azért vannak itt ellentétek az irományodban,nem gondolod?!amúgy nem lehet terhes.

2018. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor még a barátnőm volt, bár tényleg irhattam volna, hogy a volt Barátnommel. A második jogos. Azért köszi a nyugtatást
2018. aug. 2. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!