Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükség lehet-e 72 órásra?

Szükség lehet-e 72 órásra?

Figyelt kérdés
Belém élvezett a párom, másfél hónapja szuedek fogamzásgátlót. Jövőhéten várható peteérés - ezeket figyelembe véve mennyi esélyem van teherbe esni? Természetesen nem szeretnénk babát, arra lennék kiváncsi szükség lehet-e 72órásra? Köszönöm előre is az érdemleges válaszokat!
2018. aug. 1. 22:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam: szedek*
2018. aug. 1. 22:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónapja fogamzásgátlót szedsz, aminek az a dolga, hogy megakadályozza a terhességet.Ha beléd élvez a párod sem lehetsz terhes,ha normálisan szeded.Akkor minek kellene még egy 72 órás tabletta is?🤔
2018. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló=nincs peteérés

Másfél hónap=másfél hónapja védett vagy=>meg ne próbáld a 72 órásat


Még mindig nem értem minek szedik olyanok, akiknek lila gőzük sincs, hogy mit csinálnak vagy épp mit szednek be.

2018. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom miért szedem, hidd el, de mivel mindenhol a 3 hónapot szajkózzák hogy érdemes kivárni, elbizonytalanodtam, hogy nem-e volt korai. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.
2018. aug. 1. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol szajkózzák a 3 hónapot? Én erről még nem hallottam. Olvasd el a betegtájékoztatót, abban feketén-fehéren leírják.
2018. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivan ??

37 eves vagyok, szedtem jopar felet , SOHA, SEHOL nincs szo 3 honaprol, ezt honnan szedted ?

7. naptol teljes a vedelem.

2018. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Abortusz, missed abortusz utan kell varni 3 honapot a teherbeesessel. Ne legyel mar ennyire buta, hany eves vagy 13 ?
2018. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap??? Hol hallottál/olvastál ilyet??? A ciklusom 5. napján kell szedni, ott javasolt 7 napot az orvos, nem az első naptól kezdve! Olvasd már el egy kicsit a betegtájékoztatót, mert ki tudja mit néztél eddig is félre.
2018. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*kezdtem el szedni
2018. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a tájékoztatót. Le van írva, mikortól véd. Rendszerint ha a menstruáció 1. napján kezded szedni, akkor már az 1. szemtől védett vagy. Sehol nincs szó 3 hónapról... Fogamzásgátló szedése mellett nincs peteérés. Eszedbe ne jusson esemény utáni tablettát bevenni. Nagyon durva, h8gy fogamzásgátlót szedsz 1,5 hónapja, és fogalmad nincs róla, hogyan és mikortól hat. Számomra ez hihetetlen.
2018. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!