Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vannak ezek az állandó...

Mitől vannak ezek az állandó fájdalmak?

Figyelt kérdés

Ha menstruálok, ha nem folyton görcsölök. Fájnak a melleim. Olyan már mintha 2 hónapja menstruálnék csak épp nem vérzek. Nagyon kellemetlen. Persze doki pont akkorra adott időpontot amikor épp megjött! A másik időpont még messze van.

Szeretnék teherbe esni, de nem tudom így lebetséges e.



2018. aug. 2. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megteheted menj magán dokihoz.

Nem játék.Lehet cisztától kezdve sok minden.

Így jelez a szervezet hogy baj van.a fájdalommal.

Így a szexet se élvezheted ...és ha az nem jó akkor nehezebb dolgod van baba téren.De feltétlenül minnél hamarabb menj orvoshoz.minden jót!

2018. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hormonzavarra tippelek, az okozhat mellfeszülést és/vagy az átlagosnál erősebb görcsöt menzesznél vagy előtte és/vagy középidőben és előtte... de nem vagyok orvos.

Az is benne van a pakliban, hogy pszichésen produkálsz ilyen "ügyesen" tüneteket vagy kavarsz be a hormonjaidnak. Persze nem direkt. Szóval ha nőgyógyász nem talál semmi elváltozást UH-val meg fertőzést kenettel, első körben vagy ha most úgyis vársz, a másik doki előtt kérnék egy háziorvosi vérvételt és pisit is (pajzsmirigy, bármi gyulladás...) aztán ha nagyon biztos akarsz menni, jöhet endokrinológus, ha nagyon eltökélt nyomozó vagy és sokat akarsz költeni, magánban kismedencei mri... Nagyjából ezek a nyalánk lehetőségek kizárni a szervi okokat. De akár közben valami pszichológus sem rossz ötlet, hátha akarod azt a babát, de nagyon félsz is tőle (ahogy mindenki, aki tervezi, szóval nem vagy hülye, csak ilyen esetekben rossz helyen lyukad ki a feldolgozás, azaz szomatikussá válik, ezért érdemes helyette tudatosítani).

2018. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ, vélemémyt!!

Fogamzásgátlót raktam le fél éve lehet amiatt van...

Védőnőm kérte, hogy vezessek hőgörbét, ő az alacsony hőm miatt a pajzsmirigyre gyanakodik.

Vérvételre a héten tudok menni.

2018. aug. 2. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a helyzet csak én clostyt is szedtem lehet az kavart be ( bár nem hinnem mert gorcseim előtte is voltak ) sajnos 13 an van csak idopontom :/ majd írd meg veled mi újság ? Kíváncsi vagyok mit mond a dokid ( mert mindegyik mást mond )
2018. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!