Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nagyon regota nem jon...

Akiknek nagyon regota nem jon ossze a baba de mind ketten egeszsegugyileg rendben vannak, szoktak arra gondolni hogy lehet ok nem mukodnek egyutt kemiailag?

Figyelt kérdés

Itt olvasgatva nagyon sokszor latom hogy többen evek ota probalkoznak, mind ketten egezsegesek a baba pedig megse jon,míg masoknak viszonylag hamar sikerul.

En bizonyara arra gondolnek hogy nem stimmelunk a parommal kemiailag.

Nem tudom hogy van e egyatalan ertelme ennek az elgondolasnak, azt se hogy mas is gondol e erre, de kivancsi vagyok.



2018. máj. 25. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2-3 évig próbáltuk összehozni a babát.Mindketten rendben voltunk egeszsegileg.Kemiailag össze illettunk,mert ha nem így lett volna akkor soha sem leszünk egy pár.Gondolom biológiailag gondoltad.. bevallom nem jutott eszünkbe.Es meg is született a közös babánk nemrég.Megerte várni rá😄
2018. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, koszonom a kijavitast, gondolkodtam pedig hogy hogy irjam konkretan.

Orulok hogy sikerult vegul:)


Minden elismerem mindenkinek aki kitart es var, es nem adja fel! Nekem bizonyara ramenne a kapcsolatom az ilyen buta gondolataim miatt.

2018. máj. 25. 22:30
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne akard görcsösen akkor lesz babátok,amikor ott van az ideje. A legjobb dolgokra az életben várni kell. Kitartás. ☺
2018. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy van ilyesmi, mert egy barátnőm éveken keresztül hiába próbálkozott a férjével, még inszeminációval sem jött nekik össze, aztán szétmentek (más miatt), és a következő párjától rögtön teherbe esett.
2018. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen biologiai osszeilles,erzelmi helyzet a kapcsolatban, tudattalan felelmek, gatak....

Vagy/ es alapbol vannak nok akik konnyen terhesek lesznek.

Nalunk pl nem tudom melyik esetek allnak fenn, de mi nem probalkoztunk teny hanyagul vedekeztunk es 1-2 honap alatt terhes lettem. Majd megszakitassal sikerult a masodik es a harmadik most spirallal. Ugy hogy a helyen volt, bent volt rendesen. En mar azzal vagyok gondba mivel vedekezzek mert tobbet mar nem szulnek de elvetetni sem tudnam.

Tobb tenyezos a dolog. Mi nagyon passzolunk ugy latom.

2018. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Meg anno volt egy parom, fogamzasgatlot szedtem hogy bealjon a ciklusom mert rendszertelen volt, de igyis megszakitassal "vedekeztunk". 2 alkalmat kiveve, ha mar szedem a fogamzasgatlot, nem lehet gond, gondotuk. Am terhes lettem, attol a ket alkalomtol, gyogyszer mellett, bar emiatt nem maradt meg a baba

Viszont kulon mentunk lett egy ferjem, probalkozunk meg csak fel eve, egyenlore meg hiaba, de mar ilyenekre gondolok, valoszinuleg ebbol kiindulva.

2018. máj. 25. 22:51
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves #5, implantatumon gondolkodtal mar ( karodba teszik) hatha esetleg az segit a vedekezesben?

Par baratom hasznalja evek ota, de nem volt gond meg emelett.

Velemenyt nem tudok mondani, mert nem probaltam meg sosem, de megemlitem mint lehetoseg hatha erdekelne.

2018. máj. 25. 22:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Koszonom, utana nezek annak is🙂

Sok sikert!

2018. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Biztos létezik ilyen. Én ismertem egy házaspárt, 10 évig voltak együtt, évekig próbálkoztak, de nem jött össze a gyerek. Aztán elváltak, mindkettőnek lett új párja, és 2 éven belül mindkét helyen lett gyerek. Illetve egy másik lányt is ismerek, ők is évekig próbálkoztak, majd szakítás után egy 2 hónapos kapcsolatban terhes lett.
2018. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nezd csak meg Varkonyi Andreat, vagy Tatar Csillat
2018. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!