Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány db ovulácios tesztet...

Hány db ovulácios tesztet kell csinálni egy nap?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik de még sosem csináltam.

Netröl szeretném rendni 20 darab van egy csomagban.

Kiszámoltam hogy 11.én kellene elkezdenem, csak azt nemtudom hogy ez elég.e és hogy hány darabot kell csinálni egy nap, és mikor?

Köszönöm a segitséget



2018. aug. 3. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Délután 5-6 felé egyet.2oraig előtte ne igyál és ne pisilj.Ha erősödik a második csík akkor érdemes egyet délután egyet pedig este 7-8 körül csinálni, úgy jobban el tudod csípni mikor a legerősebb a két csík.
2018. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl 28 napos a ciklus, akkor kb. 10-16. napig használd. Napi 1-et, délután, ugyanabban az időben. Előtte 2-3 órával már kevesebbet igyál és ne menj wcre.
2018. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

És még azt szeretném kérdezni hogy melyik érzékenységüt vegyem ?

25 mIU/ml vagy 10 mIU/m ?

2018. aug. 3. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 25-os érzékenységűvel kezd,ha az nem mutatna esetleg akkor ráérsz 10-et venni.
2018. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!