Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vettem Livsane ovulációs...

Ma vettem Livsane ovulációs tesztet. Ma csináljak 1 tesztet?

Figyelt kérdés
Elvileg a naptár szerint holnap kell ovunak lennie. Ma csináljak 1 tesztet? És ha 2 csík lesz akkor ma legyünk együtt? Mit mondanátok?
2018. aug. 3. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak ha 3 csík lesz!
2018. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj,ha ma pozitiv lehettek egyutt de az elso negativ tesztnel van ovu. Ugy hogy ma is tesztelj,holnap is.
2018. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma megcsináltam 2 csík lett és együtt voltunk
2018. aug. 3. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ovu tesztnél az a fontos, hogy nagyjából mindig ugyanabban az időben csináld, délután, és előtte 2 óráig ne igyál es ne pisilj, en enni sem szoktam. Akkor pozitív, ha a tesztcsík legalább olyan erős mint a kontrollcsík, de inkább erősebb. Ha halvány a második csík (tehát a tesztcsík) az negatív!

A pozitív teszt után 24-36 órával történik kb a tüszőrepedés. Tehát akkor is jó együtt lenni ha a teszt pozitív, de utána egy nappal is esélyes a dolog.

2018. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki használt már Livsane tesztet és hogy nem lett a végén terhes? Mindent úgy csinált ahogy kellett de mégsem lett terhes??
2018. aug. 4. 07:26
 6/6 anonim válasza:
Rengeteg embernél. Ezért vannak tömve a meddőségi központok. Persze ez a másik veglet.
2018. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!