Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy esetleg vírus/b...

Nayem kérdése:

Terhesség vagy esetleg vírus/betegség?

Figyelt kérdés
2018. 07. 26-án voltunk együtt a párommal. Zuhany alatt is csináltuk [védekezés nélkül], de ott nem élvezett belém (megszakításos volt), majd később védekeztünk az ágyban. Elkezdtem többet büfögni a megszokottnál és többet megyek pisilni is. (Az idén többet is iszok, de sokszor megyek és mondhatni sűrven.) A melleim elkezdtek fájni úgy, ahogy akkor szokott mielőtt megjönne. (Legutóbb 14-én jött meg a havi.) De 26-a óta ittam bort, voltunk vizibiciklizni és többször voltunk strandolni [úszni]. Tegnap korán arra ébredtem, hogy hányingerem van és nincs jól a hasam. Voltam egyszer WC-n is [nem pisi és nem "kemény"]. A púpom alatt 2~3 cm-re fel a szegycsontom alattig fáj néha a hasam. Ha veszek be normaflore-t, akkor az csillapítja egy kicsit a gyomrom rosszullétét, de később megint rám jön a hányinger és az érzés hogy nincs valami rendbe a hasammal. Hőemelkedésem is volt, majdnem hogy lázam is. Voltam termál fürdőben is. Lehet ott kaptam el valamit? [Nem a legtisztább a világon]. (Esetleg gyomorrontás a 23:00-i pizzázástól, ami 2 napja történt?) Szóval kb. 1 hete voltunk úgy együtt és nem tudom hogy terhes lehetek-e ... Nem szeretnék még gyereket és tudom jön majd a hideg egyrészt azért hogy miért ide írtam, másrészt meg ha nem akarsz miért nem védekezel stb, de remélem lesznek olyanok akik segítenek hogy mi lehet a "probléma".

2018. aug. 4. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok bort ittál... Csak ez lehet.
2018. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy ezek nem terhességi tünetek, mert másfél hét alatt azok ki se tudnak alakulni.
2018. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló nem tudom ezt mennyire vegyem komolyan.
2018. aug. 4. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hüüü micsoda részletesség...


Mit segítsünk? Vegyél egy tesztet és ha nem jön meg, akkor pisilj rá.

2018. aug. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit kértem hogy szerintetek ez mi lehet vagy miert? De nektek csak kotekedni lehet ugy latom. A teszt sem biztos, de fogok venni (es az sem mindegy hogy mikor csinalja az ember).
2018. aug. 12. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!