Egészséges így?

Figyelt kérdés

12. hétben vagyok. eddig 5. héten antibiotikumot szedtem, 8. héten elkaptam 2 éves lányomtól a hányás hasmenést, most megint antibiotikumot szedek, folyamatosan arcüreggyulladásom van fáj a fejem (eddig nem volt iylen,hogy fájjon a fejem egy sima náthánál) diplomázok, éjszakázok. tervezett babóca, de ez most így elég sok betegség, pedig próbálok vigyázni :(

adjatok valami reményt



2016. dec. 14. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan baja nem lesz, de neked jobb lenne kifekudni ezt az egesz betegseget! Pihenj es nyomjad par napig az agyat!
2016. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

suli nem engedi sajnos :) igazaból én bírom, mert adrenalin ébren tart :) meg azért kialszom amgam, épp ezért leadáskor e hétre nagyik hazaviszik a gyereket :)

csak félek a sok antibiotikum okozta dolgoktól

2016. dec. 14. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 11 hétől egészen 14 hetes koromig antibiotikumot kellett szednem fertőzésre elég nagydózisban! Idáig minden rendbenb 20 hetes genetikán is! És korához képest kicsit nagyobb is! Boldog babavárást, kár ilyenen streszelni! Ja canesten combit vehetsz mert sajnos antibiotikum után lesz gombás fertőzésed is!
2016. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aktil duo-nál volt zinnatnál nincs szerencsére :)
2016. dec. 15. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem fog ártani neki, de ha te túlhajtod magad, abból komolya baj lehet. Nehogy elvetélj! :(
2016. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1. Baba is diploma alatt volt es nagyon jol birjak eddig, csak bolcsibol hozza haza nekem a betegsegeket sajna:)
2016. dec. 16. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy tudott az orvos arról, hogy kismama vagy, mikor felírta a gyógyszert neked. Zinat-ot tudom, hogy lehet szedni terhesen, bár azt nem tudom, hogy ennyire az elején mit lehet és mit nem. Az első 10 hét a szervfejlődés miatt nagyon fontos, de szerintem az 5. héten még nem annyira gáz, a 12. héttől meg már nem annyira vészes. Gyógyulj meg és élvezetes babavárást, egészséges gyermeket!
2016. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!