Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti hogy viselitek a családi...

Ti hogy viselitek a családi meghűléseket?

Figyelt kérdés
gazából nem megfáztam,hanem a gyerkőceim után én is elkaptam valami kórságot.Hőemelkedés,torokfájás,ízületi fájdalmak,nagyon rossz közérzet.A gyerekek(másfél,és 4 évesek)már jobban vannak,aktívak,nyúznak...férjem meg alig várja,hogy hazajöhessen a melóhelyről,és megigyon egy Neocitrant...Feküdnék állandóan,szívem szerint,de a gyerekektől...Van egyáltalán esélyük a beteg anyukáknak a gyors gyógyulásra?!

2017. dec. 21. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ilyen nincs. Egyszerre mindig csak az egyikünk beteg, általában én és én elég gyakran. A férjem ritkábban, a gyerek szinte soha.
2017. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Van. Nem kell túldramatizálni.

Persze nem jó, de sosem jó. Nem-anyuka koromban a vizsgák alatt sem volt jó, illetve munkaidőben sem. De gyerekként sem.

Teázom, negrózom, és csak azt csinálom meg amit muszáj.

2017. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egyébként is mindig van valami bajom, ahogy a férjem mondaná, úgyhogy egy-egy ilyen plusz kórság már csak hab a tortán. Az ember megpróbál túlélni, örül és aktív ha épp jól van, és morcos meg takarékra teszi, amit lehet, ha rosszul. Egyszer minden elmúlik, ez biztos.
2017. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg csodálom a gyerek tűrőképességét, mert rajta simán átment az a nátha, ami engem majdnem a padlóra küldött.
2017. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom kiemelted.. Itt is járvány van újra. Szerintem csak napok kérdése és mindenkit letarol :( Próbálok rá lelkileg felkészülni, de nemigazán lehet.
2018. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Októberben jártunk így. A 3 hónapos és a 2 éves is beteg lett és mi is. 2 napon belül mindenkin kijött. Csak a státuszra mentünk el. Pocsék volt. A nagyobb gyerek kissé aluszékony volt, amúgy egész jól viselte, a kicsi viszont éjjel fél óránként kelt én meg azt hittem ott esek össze a kiságy mellett.. úgyhogy rosszul viseltem. Mivel nem járnak közösségbe, szerencsére nem fordul elő gyakran még. Én amúgy elég gyorsan meg szoktam gyógyulni, szerintem nem csak ezen múlik. Csak nyilván kínzás betegen így.
2018. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!