Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációt megvárjuk vagy...

Szansuly kérdése:

Menstruációt megvárjuk vagy belekezdhetünk?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja nem jött meg, május 11-én abbahagytam 1 év után a gyógyszert(máj. 18-20ig megjött), nem voltunk egyutt azóta a párommal csak egyszer most július 30-án. És el is élvezett bennem. Június 27én voltam Orvosnál ő azt mondta várjuk meg al elsőt. Szerintetek ha mégis terhes leszek lehet gondja a babának hogy nem vártuk meg? Illetve a fő kérdés belekezdhetünk ettől függetlenül? Előre is köszönöm a választ
2018. aug. 4. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem fogalmam sincs miért mondta ezt. Lehet talán azért mert az utolsó menstruacio első napjától számolják a terhességi kort. (aztán persze CRL-bol pontositjak, szóval ez is kb emiatt lehet hulyeseg) lehet valami egészségügyi oksa van, de sztem nem.. Annyi de annyi nőt ismerek akik pl szoptatás alatt lettek terhesek és még az első baba előtt mensiztek először.. Azok a nők és babák is jól vannak. A mai fogamzásgátlók meg nem arról híresek, hogy 2honap kell mire kiurulnek.. Nem hinném h gondja lehet, de amúgy én biztos rekerdeztem vna a dokinal, h minek..?
2018. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért tanácsos megvárni,hogy megjöjjön mert úgy tudsz viszonyítani,hogy mikor lehet ovulációd.Nem fogsz teherbe esni ha nincs még peteérésed.
2018. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!