Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogyha gyereket szeretné...

Szansuly kérdése:

Igaz, hogyha gyereket szeretnénk mindenképp megkell várni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk gyermeket. Május 11-én abbahagytam a gyógyszert (1 évet szedtem) május 18-án megjött, 3 napra. Azóta várjuk, hogy megjöjjön. Júniusban már csináltam egy tesztet, mert május 17-én együtt voltam a párommal. Negatív volt. Aztán azért június végén elmentem orvoshoz ott sem volt baba(sajnos) de azóta nem is voltunk együtt. Meg kell várni akkor is az első menzeszt? Mi van ha júliusban sem jön meg? Természetes? Volt ilyen valakinek? Érdemben lévő válaszokat előre is köszönöm!
2018. júl. 17. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kéne megvárni? Akkor szeretkezzetek, amikor kívánjátok, ne a babagyártás miatt, hanem mert szeretitek egymást a férjeddel.
2018. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
azért szokták ajánlani hogy várd meg , hogy lasd, beállt -e a ciklusod. Látod , ezek szerint a fogamzásgátló után még nem állt be , azért nem jön meg. Van akinek ez több hónapba is telik. De en pl Augusztusban abbahagytam es oktoberben mar pozitivat teszteltem. Mindenki mas.
2018. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen. Csak azért nem akartunk, hogy nehogy gond legyen később a babának. Szerencsére párom is így gondolkodik. Mégegyszer köszönöm! Szép napot!
2018. júl. 17. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem fogamzasgatlo abbahagyasa után 8 hónapig nem jött meg egyáltalán, egy csepp sem volt.


Január óta menstrualok újra, viszont kérdéses, hogy van-e peteérés.

2018. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!