Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a beágyazódás megtörtént,...

Ha a beágyazódás megtörtént, és létrejött a terhesség, a további szexuális aktus, és az orgazmus befolyásolhatja e a magzatot?

Figyelt kérdés
Ugye az orgazmus mehosszehuzodasokkal jár. Pozitív lett a teszt,de azután szexeljünk még a férjemmel, és volt orgazmusom, orgazmus után görcsös 'fájdalmat' éreztem. Ez lehet rossz jel? Vagy mi ez? Nagyon aggódom, és lelkiismeretfurdalasom van, mondtam páromnak hogy hanyagoljuk most a szexet a szeret kibirja, ha nem, mehet. Nekem a baba a fontosabb. Neki ez nem probléma, hisz nem tinédzser már. Nagyon szeretnénk a babát. Remélem nem lesz semmi gond. Jaj nagyon parázok. Örülnék pár megnyugtato válasznak. Orvoshoz jovohet fele megyek.
2018. aug. 5. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondják, hogy nem okoz gondot a szex egészséges terhesség esetén. Ennek ellenére én is féltem tőle, amikor teherbe estem, és úgy döntöttünk, nem lesz szex legalább addig, amíg nem lát orvos, és nem mondja azt, hogy minden rendben van.

Ennek ellenére szex nélkül is elment a babánk, még az orvosig sem jutottam el :(

2018. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Normális esetben a szexnek semmi akadálya terhesen, de te már eldöntötted, hogy nem lesz, akkor nem értem mi a kérdés
2018. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem lesz, amíg nem lát orvos. A kérdés az volt, mivel már lefekudtunk azóta egyszer, félek, hogy valami történt, mert abban a pillanatban elkezdtem gorcsolgetni. Mindketten megijedt k, aztán elmúlt. Nem tudom hogy mit lehetett, de amíg nem lát orvos én nem nyugszik meg. Vérzés nem volt egyébként. Közös döntés, hogy nem szexeljünk. Első válaszoló, nagyon sajnálom. De mi volt a gond? Remélem mi nem járunk így. :(
2018. aug. 5. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szia.az első fiammal is ez törtent amikor elm3ntwm iszonyatosan görcsöltem.én magnéziumot szedtem rá.és felfuggesztettuk egy ket hétig a szexet míg a magnézium nem segített.ma már lassan 5 éves.gratulálok a babához.ne aggódj.
2018. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szextől, orgazmustól elvetélsz ilyen korai terhességnél, akkor az szex nélkül is megtörtént volna, ne aggódj emiatt, felesleges.
2018. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor jól döntöttünk végülus, hogy nem szeretkezünk? Magnézium, terhes vitamin(Elevit) illetve progeszteront szedek. Remélem nem lesz semmi baj
2018. aug. 5. 14:05
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Az összes válaszoló leírta, hogy szexelj nyugodtan. Erre a saját vállad veregetve megkérdezed jól tetted e, hogy nem dugtal. Szóval vagy én vagyok hülye, vagy a Te szövegértéseddel van baj.
2018. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó

Húzz el innen.

Ki kérte hogy ideszolj.

2018. aug. 5. 14:58
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Semmi köze a szexhez. Ha elmegy a baba, elmegy, nem emiatt. Felesleges itt flegmaskodni.
2018. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Pedig igaza van a 7-esnek.
2018. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!