Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16. ara nem várom van meg...

16. ara nem várom van meg valaki aki velem tart?

Figyelt kérdés
Augusztus 2.an volt peteeresem ereztem is meg az ovulacios teszt is kimutatta a szep erős két csikot. Nagyon szeretnénk kisbabát a párommal. Van meg valaki hasonló helyzetbe ? Izgultunk együtt
2018. aug. 6. 09:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Izguljunk együtt Bocsi az elírásért ! :)
2018. aug. 6. 09:15
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én kicsit előbbre nem várom,mint te,de azért remélem nem bánod hogy írok :) 10.-11.-re nem várom.pénteken tesztelek szerintem.mióta próbálkoztok?
2018. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Dehogy bánom örülök neki :) ez lesz az első hónap amikor elesbe próbálkozunk , 11 évig szedtem fogamzásgátlót (yadinet) meg vártam a 3 hónapot biztos ami biztos alapon. Úgyhogy most kíváncsian várom mi lesz az első hónap eredménye :) ti miota próbálkoztak? Melyik tesztet javaslod?
2018. aug. 6. 11:09
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én 13-ra nem várom:)Van már egy négy éves kisfiam,mi 3 éve próbálkozunk már:(Hormonproblémáim voltak, plusz a férjem külföldön dolgozik, úgyhogy nem egyszerű:D Most éppen"jókor" volt itthon,a peteérést is éreztem,úgyhogy most sok sok hónap után reménykedek egy kicsit:)Megy a drukk mindenkinek!:)
2018. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is 2-án volt pé-m. Éreztem, fájt is. Haza jött a férjem a melóból együtt is tudtunk lenni. Első próbálkozós hónap. Ma a hüvelyembe sugárzó szurkáló érzésem volt és érzékenyek elöl az alsó fogaim.
2018. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Na vagyunk egy páran, drukkolok én is mindnekinek :) ti szedtek valamilyen vitamint ?
2018. aug. 6. 17:29
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok.mi 4 hónapja próbálkozunk.3.baba lenne.elsőre 15 hónapot kellett várni,2.egyből összejött.kiváncsi leszek a 3 mikor fogan meg.vitamint én nem szedek.teszttel kapçsolatban azt tudnám javasolnai,ha nem várt előtt szeretnél tesztelni,akkor mindenképp a predictor.ha meg akarod várni,higy késsen,akkor igazából már bármelyik ki fogja mutatni.
2018. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nagyon sokáig szedtem terhes vitamint,most kb 1 hónapja nem,szüneteltetem. Méhpempőt szedek most és D vitamint.Mást nem. A netaminos nőknek való vitamint szedtem amúgy,jódmentes,nekem jódosat nem lehet.Ajánlom,nem drága és a vérvétel alapján jó volt minden értékem:)
2018. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Én 14re nem várom, 29en volt ovum :)
2018. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
14-re nem várom,31-2-a között lehetett az ovum :)
2018. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!