Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babámat várom és nem...

Első babámat várom és nem aggódok h: jajj Istenem ez mi, az miért nem . Stb. Teljesen természetesnek vélem a sok hányást és rosszúllétet. Hagyom h a dolgok történjenek a maguk sorrendjében és idejében. Vajon ez normális?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező! Gondolom Te vagy az egyik, aki lehurrog általad butának titulált kérdéseket..

A nemtörődömség nem erény. Biztos van olyan heveny hányás és rosszullét, amivel már bizony foglalkoznod kellene. Kívánom, hogy ne juss el erre a pontra. És valami anoním nevet ki kellene találnod minden válaszod végére, hogy tudjuk: téged nem kell komolyan venni.

2008. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Pont ezt akartam írni hogy ez fogadjunk nekem szól, aki az előző kérdést feltettem:))nem lehetünk egyformák, téged nem izgat semmi, engem egy kicsit több na puff.

Boldog Babavárást Neked, és kívánom hogy tényleg probléma mentes legyen a terhességed:)

Üdv: 18 hetes kismami

2008. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?

Én ezt a kérdést komolyan gondoltam,és nem szokásom mást lehurrogni!

Mi alapján vádaskodsz?Álljon meg a menet!Menstruálsz v mi a bajod?

Soha senkit nem hurrogtam le!

Vegyél vissza!

2008. dec. 28. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, csak nagyon furán jött ki pont ez a kérdés feltétel, nekem is úgy jött le hogy ez egy gúnyos kérdés lenne az én túlaggódásomra, de úgy látszik nem:)
2008. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi baj. Úgyis érzed magadon, ha komolyabb baj van és akkor felkeresed az orvost. Hidd el, sokan irigyelnek, hogy ilyen nyugodt tudsz lenni. De jobb is, mert legalább nem stresszelsz, görcsölsz folyamatosan, mert az is árthat a babának, vagy aki mindent bebeszél magának. Boldog babavárást! És ne veszekedjetek! :)
2008. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért gúnyolodnék más kérdésén?

Teljesen normális h különbözőek vagyunk!Van aki aggódik és van aki kevésbé!

Ez így természetes.

Az meg h így jött le a kérdés...hát sorry!

Csak az a sajnálatos h ilyen emberek vannak itt a fórumon-lásd első válaszoló- aki arogáns és tiszteletlen.

Olvastam az alattam levő kérdést-MIKRO- hát szégyelhetik magukat páran..

Mindenesetre boldog babavárást!

2008. dec. 28. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem menstruálok! (ugyanis ez terhességgel foglalkozó oldal)
2008. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, attól mert terhesek vagyunk, az élet ugyanúgy zajlik.
2008. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fajta kérdése is, hogy ki mennyire aggódik.

De szerintem azok, akik nehezen estek teherbe, jobban aggódnak, mint a többiek. (magamból indulok ki)

Bár én általában megvárom, amíg mások megkérdezik ugyanazokat a dolgokat helyettem, ill. sokat olvasgatom a kérdéseket, hogy ne kérdezzem meg még egyszer ugyanazt.


Szóval szerintem teljesen normális, ha nem aggódsz. Nem vagyunk egyformák :)

2008. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!