Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy cisztám van?

Lehet hogy cisztám van?

Figyelt kérdés
Pénteken kellett volna megjönnie. Már egy ideje próbálkozunk a babával. Tegnap csináltam egy tesztet. Negatív. Először csak elkeseredtem, de mostmár tartok attól hogy cisztám van és azért én jön meg.
2018. aug. 6. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is okozott egyszer petefészek ciszta vérzéskimaradást, sőt még terhességi tüneteket is.
2018. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az hogy tegnap negativat teszteltél még nem biztos hogy nincs baba van akinek 1 hét után mutatja csak ki a teszt általában olyankor ha késői ovuláció volt. de persze más miatt is kimaradhat illetve késhet szerintem ismételd meg pár nap múlva a tesztet. szurkolok hogy baba legyen :)
2018. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolnod!

Lehet hogy a pajzsmirigyed vacakol egy kicsit és attól van a vérzés kimaradás,de lehet a melegtől is!Az is lehet hogy később volt peteérésed és akkor korai volt a teszt!

Várj pár napot és ha nem jön meg tesztelj újra!

Kívánom hogy sikerüljön a terhességed!😊

2018. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek. Nagyon boldog lennék ha kiderülne hogy mégis terhes vagyok. Mennyit várják a következő teszttel? És ha az is negatív mikor érdemes orvoshoz fordulni?
2018. aug. 6. 13:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja a pajzsmirigyemre már több mint 1 éve gyógyszert szedek
2018. aug. 6. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj még egyet, ha szeretnél, és várd meg, hogy következő menzeszed időpontját. Ha akkor sem jön meg, akkor irány az orvos. Van, akinek csak kimarad egy menzesz, és nincs semmi baj. Ha csak egyszeri alkalom volt, valószínűleg nincs baj.
2018. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!