Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja kesik a menstruacio?...

11 napja kesik a menstruacio? De a tegnapi delutani teszt negativ?

Figyelt kérdés
A parommal 3 honapja probalkozunk,kozbe kiderult h pajzsmirigy alulmukodesem van(normalis 29 napos ciklusaim voltak) es a doktor elkezdte beallitani,mult honapban 37,5-ot kellett szedjek azzal kesett 1 hetet,most vervetelen kicsi volt az adag igy megint megemelte es 50-es adaggal folytatom de 11 napja nem jon meg.Most mire veljem ezt?Ez normalis?
2018. aug. 6. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pár nap múlva tesztelj újra ha nem jön meg van akinek csak 2hét után mutat pozitívat a teszt attól is függ mikor volt ovulációd..lehet terhesség de lehet a gyógyszer miatt is illetve allul müködésed van attól is lehet nekem van egy ismerősöm akinek szintén allulmüködése van neki volt hogy hónapokig nem jött meg fogamzásgátlót szed azóta az beálitotta neki a mensiét.
2018. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Okozhatja a pajzsmirigyed a kimaradást!Egy pár nap múlva tesztelhetsz is,de én is voltam így sajnos!Sőt nekem olyan is volt hogy egy hónap kimaradt,mégsem voltam terhes!Az orvosom is azt mondta hogy nehéz lesz a teherbe esés,pedig több hónapja jó volt a TSH eredményem!

Azért kívánom neked a legjobbakat!😊

2018. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!hat remenyekedek?megcsak 21 vagyok ugyhogy osze kellene jojjon!viszont kivanom neked is :)
2018. aug. 6. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

2# vagyok


Persze reménykedhetsz,hiszen a remény hal meg utoljára :)

Lehet ez a hónap nem jön össze,de ne feledd:új hónap új remény 😊

Én 28 éves vagyok és 7hetes terhes,de sajnos komplikációs a terhességem(valószínűleg a pajzsmirigyem miatt).

Mikor tesztelsz legközelebb?

2018. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!