Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal nem régen kezdtük...

A barátommal nem régen kezdtük a szexet. Minden alkalommal rendesen védekeztünk. Hiába védekeztünk rendesen én mégis azon aggódom hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie (nem mindig jön meg ugyanakkor) és valamit érzek a méhemnél (nemtudom eldönteni h úgy fáj-e ahogy szokott azokon a napokon). Hiába védekeztünk rendesen én mégis azon aggódom hogy terhes vagyok-e?
2008. nov. 2. 19:04
 1/6 anonim válasza:
még valszeg szokatlan a szitu.probálj átesni a másik oldalra,hogy a szex örömöt jelentsen,ne pedig teherbe esést.a gyerek ráér még
2008. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is ugyan ettől szoktam tartani.Most is késett 8-9 napot.Én is aggódtam,de hála istennek nincs gond!!

Azt ajánlom, hogy nyugi ha védekeztetek nincs gong, főleg ha nem tudod pontosan megállapítani mikor jön meg!

De ha mondjuk 10 napot késik akkor utána csinálj egy tesztet az majd megnyugtat!

2008. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt még elfelejtettem írni hogy most narancssárgás váladékom van...
2008. nov. 2. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
a naracssárgás váladék nem valami biztató, nem lehet hogy valami fertőzésed van? Szerintem fordulj orvoshoz, ne sokat várj ezzel a narancssárgás valamivel, az orvos sec perc alatt megmondja, hogy mitől lehet!
2008. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közeleg a mensid! Megnyugodthatsz:)
2008. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére az utolsó válaszadónak volt igaza:)
2008. nov. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!