Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Munka miatt nemvárt előtt...

Munka miatt nemvárt előtt tudnom kell, hogy van - e baba. Teszteljek? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

A párommal úgy döntöttünk, hogy egy időre megszakítjuk a baba projektet, mert kicsit túl aggódom. Ez az utolsó hónap, most vagyok nemvárt előtt 3-5 nappal (nem tudom pontosan). Most kezdenék nem sokára egy új munkahelyen, és vasárnap délelőttig el kell döntenem végleg, hogy ott dolgozom - e. Vasárnapig pedig még intézni kell egy pár ügyet a munkához. Ha lenne baba, akkor végtelenül boldog lennék, és keresnék másik munkát közelebb,mert ez a munka veszélyezetné a terhességet az elejétől kezdve. Ha nem lenne baba, akkor pedig túl tenném magam gyorsan a dolgon, és nagyon boldogan kezdeném el az új munkát, mert régóta kerestem valami ilyet.


Ma teszteltem egyet Predictor earlyvel, elvileg már ki kéne mutatnia, ha lenne baba, de full negatív. Van még egy 10-es tesztem. Szerintetek mit kéne csinálnom? Mikor teszteljek? Lehet, hogy lesz baba, de még vasárnap reggel se mutatja ki teszt?


2018. aug. 8. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd, valakinek menzesz előtt napokkal kimutatja, van akinek csak 4-5 nap késéssel. Hcg függvénye, illetve a beágyazodás 7-10 nap, kinek mennyi...szóval mast nem tehetsz mint tesztelsz és meglátod. Ha negatív attól lehet pozi par nap elteltével de lehet csak 1 hét múlva. Ha pozi akkor meg örülsz.
2018. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tesztelek szerintem vasárnap reggel, hátha akkor már van valami. És akkor kezdjem el a munkát, mintha nem lenne baba, aztán ha mégis lesz, akkor szóljak a munkahelyen?
2018. aug. 8. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát most őszintén, ezt Nektek kell tudni. De nyilván igen, kezdd, hiszen ki tudja mikor leszel terhes, lehet hogy csak pl. egy év múlva.
2018. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem igazad van. Csak olyan nehéz elengedni az utolsó lehetőséget.


Köszönöm a segítséget! :)

2018. aug. 8. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Mit jelent az hogy veszélyezteti a terhességet? Azért pl radiológiàn ne most kezdj dolgozni mert az árt később is, amikor még nem is tudsz a babáról. De ha nincs ilyen súlyos veszély akkor kezdd el szerintem is. Nekem egyébként 3 nappal előtte kimutatta.
2018. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Veszélyes vegyszerekkel fogok dolgozni. Nyilván védik az embert annyira, amennyire lehet, de egy pocakbabának kevés is sok lehet.
2018. aug. 8. 16:36
 7/9 A kérdező kommentje:
3 nappal előtte mivel teszteltél? :)
2018. aug. 8. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb x-epillel ahol kettő van egy dobozban. Nagyon halványan de ott volt☺️ Én is vegyszerekkel dolgoztam, hát mindesetre nagyon vigyázz majd magadra, de ha vigyázol nem lesz gond amíg kiderül majd a baba☺️
2018. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor lehet, hogy megpróbálom egy olyannal egyszer pénteken, egyszer vasárnap. :)
2018. aug. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!