Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az létezik, hogy a facelle...

Az létezik, hogy a facelle halvány pozi, a predictor negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 9. 07:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Hányadik napján vagy a ciklusodnak?

Amúgy szurkolok nagyon!

2018. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
31. napon vagyok. De nem tudom mikor volt ovulációm, ha egyáltalán volt. (fél éve kezelt IR és PCOS vagyok, előző ciklusban closty+tüszőrepesztővel nem sikerült, most nem szedtem semmit)
2018. aug. 10. 08:02
 23/39 anonim ***** válasza:
Akkor még jobban szurkolok! Ha tesztelsz újra, írj! :)
2018. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Olyan, mint ha lenne ott valami, főleg ha kicsit megdöntöm a telefont.
2018. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Csináltam ma még egy predictort is. Halvány, de látom rajta (pont úgy néz ki, mint előző hónapban, amikor már majdnem kiürült a tüszőrepesztő hcg tartalma, de még épp becsapósan látszódott). Képen mondjuk egyáltalán nem látszik, de élőben igen, és szerintem rózsaszín.

Remélem nem csak beképzelem :/

2018. aug. 10. 14:14
 26/39 anonim ***** válasza:
A predictoron nem szokott lenni szellemcsík, úgyhogy ez jó hír, akármilyen halvány is.
2018. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Szia, most hallom, hogy a facelle több embernek is tévesen jelez halvány második csíkot. Veled mi lett?
2018. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Ma nem teszteltem, szóval még nem tudom. De a predictoron is látszik picit, lehet mindkettő téved?
2018. aug. 11. 11:28
 29/39 anonim ***** válasza:
A predictor nem téved. Ha volt rajra csík, akkor ott van vagy volt baba. Szerintem a tied pozitív lesz, csak azért biztos, ami biztos szóltam. :) Én csak facelle-lel teszteltem pozitívat, bár az elég jól látható halvány lett, de azért inkább mással is újra tesztelek.
2018. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Reggel tesztelek megint predictorral. Ha nem látszik jobban, mint tegnap, akkor nincs baba. Majd megírom.
2018. aug. 11. 21:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!