Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsik vagy pozitiv?

Szellemcsik vagy pozitiv?

Figyelt kérdés

4 napom van a nem vartig. Reggeli facelle teszt 10es. Szellemcsik vagy pozi? Ha negativ ne is remenykedjek...

[link]



2018. aug. 10. 10:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oszinten en sem tudom mert 3 facelle tesztet csinaltam es mind a 3 halvany pozitiv,viszont nem szaradas utan ilyen hanem idon belul.Nem szurke,vilagos rozsaszin. Van meg 2 facelle tesztem,el fogom hasznalni de meglatjuk. Csinaltam amugy masik 10es tesztet az is nagyon halvanyan ket csikos. Igy nem igazan tudom. Nem vartig elhasznalom most mar oket max ha megjonne megis tobbet nem veszek ilyen tesztet.
2018. aug. 10. 22:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem hitegetni akarlak, de nekem a nemvárt előtt 4 nappal ugyan ilyen volt a tesztem, aztán napról napra erősödött, aztán egy digitális teszt kerek perec megmondta, hogy terhes vagyok. Normális esetben nem teszteltem volna ilyen korán, de egy gyógyszer miatt muszáj volt kiderítenem, mert azt várandósan nem lehet szedni. Szóval ha van türelmed hozzá, akkor várj még pár napot és ha anyagilag megteheted, akkor vegyél egy digitális Clearbluet, ott nem kell csíkokat keresgélni.
2018. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Vettem de mielott megcsinaltam volna a CB tesztet 3 nappal elobb megjott a menzeszem. :(
2018. aug. 12. 19:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( Tudom mit érzel most, de hidd el, meglesz a gyümölcse a várakozásnak.
2018. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen sztem is mióta 10 eskent regnàlt nem megbízható a régi sokkal jobb volt
2018. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Teleshop, nem lehet átverni. Nagypapám mondta, semmmi természetfeletti dolog nincs. (Hűlyeseg.)
2020. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!