Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy most terhes a...

Lehet hogy most terhes a barátnőm? Kicsit félünk, mert csináltunk egy hülyeséget, és most nem tudjuk hogy baj van-e. Lehet hülye kérdés de elfogadnám a segítségeteket

Figyelt kérdés
Szóval a péniszem véletlenül hozzáért egy pillanatra a nemiszervéhez, kb ott a hüvelybemenete körül. Lehet előváladékos volt a péniszem és nem tudom hogy most baj van-e. Hallottam hogy kicsi a valószínűsége az ilyen módon való teherbeesésnek de úgy kb. mindenki szarul érzi magát mikor pont beleesik abba a kevés százalékba🤣. A dolog úgy kb 11 hete volt, azóta háromszor megjött neki rendesen a menstruációja, hat tesztet csinált körülbelül a harmadik, negyedik, ötödik és hatodik héten, mind negatív lett. Evvel úgy nagyjából semmi gond nincsen, csak kb 5 nappal az eset után volt egy olyan megjön érzése egy picit, gyakran fáj a feje, és így mostanában( úgy értem így a 11. hétben) összeesett, rosszul volt és hányt, lehetséges a stressztől vagy y melegtől? Merthogy rengeteget idegeskedett őis, nemcsak én. Mostmár elmondása szerint jól van, de azért jobb félni mint megijedni. A tesztjei és a mensije rendesen megjött, csak olvastam olyasmiket hogy valakinek megjön és a teszt is negatív, közben meg nemtudom hány hónapja terhes már. Nem tudom mit higyjek, jobbnak láttam inkább újra kérdezni.

2018. aug. 12. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy nem terhes! 😂
2018. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínűleg nem terhes de ha ennyire aggódsz mindenképp menjetek el orvoshoz. Már csak a rosszullét miatt is.
2018. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Jesszus.. Hány évesek vagytok.. Gondolkodj már kicsit. Hogy lenne már terhes. Még ha benne mentél volna el akkor is csak csekély esély van rá. Ha ennyire fostok van egy tuti módszer.. Úgy hívják fogamzásgátló... Sokféleképenn elkerülhetitek az ilyen baleseteket.. Ne legyetek buták.
2018. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még ne szexeljetek, fagyizzatok, menjetek moziba, esetleg egy kis smárolás, de a szexhez ti még gyerekek vagytok.

Egész nyaratok arra megy, hogy ilyen szinten stresszeitek, egy ekkora uraságon. De annyi eszetek nincs, hogy húzol gumit, és akkor úgy cirógathatod a fütyivel, hogy mèg élvezni is tudjàtok.

Ha ekkora tragédia lenne egy terhesség, akkor túl fiatalok vagytok a szexhez.

2018. aug. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. De az viszont elképzelhető hogy például tévedtek a tesztek? 800 forintért vettem őket, dondolom annyiért már elég érzékenynek kéne lennie
2018. aug. 12. 07:50
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha a lányt telibe lövöd, akkor sem feltétlenül lesz terhes, ha már 3x megjött neki, akkor meg végképp nem. Szex helyett inkább sakkozzatok 👌🏻😂
2018. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi teszt nem ad fals eredményt,de csináljon a barátnőd egy másik márkájút,ha attól nyugodtabbak vagytok.Egyébként,attól,amit csináltatok,nem lehet teherbeesni.
2018. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire azért ne legyél már hülye! Konkrétan senki nem esett még úgy teherbe, hogy kívülről cirógatták a f...szal. Ennyit azért illene tudni mielőtt elkezdesz szexelni.
2018. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!