Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok! Segitség...

5hetes terhes vagyok! Segitségeteket szeretném kérni lehetek-e terhes? Nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
tegnap voltam dokinál 10mm petezsákot mérett szikhólyaggal embriót még nem lehetett kimutatni.. már a mult héten felirta a duphast gyógyszert mert azt mondta valószinü hogy kevés a sárgatesthormon tegnap elküldött laborba a hcg szint értékét megnézni és 7756 és plusszos az érték szerintetek jó az érték ?

2015. dec. 23. 13:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Higgadj le, minden rendben! Nem kell azon is aggódni, ami rendben van, mi lesz veled később....? :) Boldog babavárást és boldog karácsonyt! :)
2015. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
próbálok, de annyira félek hogy nincs benn baba :( nem tudok másra gondolni . jövöhéten megyek vissza a dokimhoz.. már nagyon várom remélem jó hirrel szolgál :) viszont kivánom neked is :)
2015. dec. 23. 13:25
 3/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értelek. Gondolom a teszt is pozitív volt. A vérvétel is pozitív, 5 felett érték terhességet jelez, neked 7756!!! Ráadásul látott a doki petezsákot is. 5 hetesen még nem kellett volna legyen embrió, csak petezsák. Nyugodj meg, ezzel csak ártasz.
2015. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A szèp magas hcgd is mutatja hogy szépen fejlödik,ne aggodj.Minden rendben lessz és Gratulálok hozzá;)
2015. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én is 5 hetes terhes vagyok és még csak petezsák van, nincs benne embrió, ne aggódj ez normális
2015. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem terhességet akartam irni .. félre irtam :) hát bizok benne énis nagyon ott a baba :) és szerintetek ez a barnázás normális 6napja van.. de csak pecsételő
2015. dec. 23. 13:33
 7/20 A kérdező kommentje:
és fenyegető vetélést irtak a papiromra !!
2015. dec. 23. 13:34
 8/20 anonim ***** válasza:

elore sajnalod a meg nem letezo babat ha ures a petezsak nincs baba kesz

Ha meg van akkor noni fogn az

2015. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Előfordul, szoktak rá adni hormonpótlást, te nem kaptál?
2015. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jo a gyogyszer, en is kaptam igaz utrogestant, megmaradt a baba.

Szep magas a hcg erteked. 10 milis petezsak sem rossz egyaltalan es van szikholyag is, ettol nem lehet tobbet varni 5 hetesen!

2015. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!