Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinaiak találtak ki a Kinai...

Kinaiak találtak ki a Kinai fogantatasi naptárat, akkor miért nem csak fiuk születnek ott hiszen a lany gyermek nem ér semmit abban az orszagban?

Figyelt kérdés
Kinában köztudott hogy a lány gyermeknek nincs értéke csak a fiunak. Akkor ha már kitalalták a fogantatasi naptarat hogy hogy mégsem sikerül nekik?
2018. aug. 14. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem működik, ez csak egy tipp. A másik, hogy szerintem a legfegyelmezettebb országban is lehetetlen hogy az emberek csak és kizárólag akkor szexeljenek ha fiúra van esély. :D
2018. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem működik, így természetesen lányok is születnek, manapság egyébként már nem akkora gond nekik sem ha lány születik, 30-40 évvel ezelőtt foglalkoztak ezzel, plusz most már lehet több gyerekük nemcsak egy.
2018. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedés. Ez a szemlélet már rég nem él Kínában.


Éltem ott, szóval tudom miről beszélek.

2018. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: Hogy erted azt, hogy mar nem el ez az elmelet? Hisz toluk indult el? Ha meg nem el akkor mi az oka/okok? Es miert nem dobjak nyilvanossagra h ez az egesz naptar modszer egy kalap kaki es nem er semmit?
2018. aug. 14. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha működne is szükség lenne lányok születésére, mivel máskülönben nehéz lenne a fajfenntartás.
2018. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont olvastam erről, hogy most jön ki a probléma, mert kevés a nő.
2018. aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!