Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a kinai fogantatas...

Szerintetek a kinai fogantatasi naptarban mennyire lehet hinni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy olyan dolog amit nem lehet megjósolni. Főleg mert nem feltétlenül a nőn múlik és ki tudja, talán nem is férfin. Inkább a "szerencsén".


Én úgy látom, hogy ezek a naptárak azért "hasznosak", mert az esély a fiúra-lányra 50-50%. Ebből sokkal könnyebben lehet eredményhez jutni, mintha lenne még pár nem és akkor ez hatványozódna. Egy "lány vagy fiú" lehetőségből könnyen lehet egy jóslatnak hinni.

2017. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Mi végig ellenőriztük a családunkban: 17 ből 17x bejött- de ez lehet véletlen is.... most várok babát, kíváncsi leszek.... elvileg fiú lenne


Persze pl: a vegyes ikerpároknál biztos nem jön be :)

2017. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem jött be
2017. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a családban 23 embernél egyetlen egyszer sem stimmelt!
2017. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Akinek bejön, az véletlen. Bizonyítékom is van rá, hogy nem lehet hinni neki. Méghozzá sok millió. Ha működne ez a módszer, akkor pl. Kínában nem született volna ennyi lány, mert ott a fiú többet ér és mindenki fiút akar.
2017. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.☺



En is vissza szamoltam nehany csaladtagot , mindenkinel stimmelt a fiamnal is de nalam nem. Naptar szerint fiunak kellett vna lennem.😀

Most elvileg kislanyt varunk de majd a genetikai Uh ha mano is ugy akarja megmondja.☺

2017. aug. 28. 10:28
 7/18 A kérdező kommentje:

#2

Gratulalok a picihez!


Megirod majd , hogy helyes volt e a joslat? ☺

2017. aug. 28. 10:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon hiszek ebbe.

Logikusan belegondolva akkor a 28-29-30 éves anyák tavasszal csak fiút szülnek, a 31-32-33 éves anyák meg tavasszal csak lányt szülnek???


Amúgy mi 3-an vagyunk testvérek, nálunk ha jól számolom igaz. A fiam is.

De nővérem lány ikreket szült, és a naptár szerint fiának kellene lennie...

2017. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
En 32 vagyok es ha jol emlekszem marciustol novemberig lanyra van esely. De egy masik (uj szamitas) szerint marciustol szeptemberig van esely lanyra. Juniusba lettem varandos. Ismim most 18 hetes 32 eves es az Uh szerint kislanya lesz.
2017. aug. 28. 10:52
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet. Nálunk nem jött be. Szóval teljesen hiteltelennek tartom, mint a többi ilyesmit. Szódabikarbónás teszt is becsapott már sokakat.
2017. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!