Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtti vagy utáni baba?

Peteérés előtti vagy utáni baba?

Figyelt kérdés
Peteérés előtt 4 nappal voltunk együtt majd peteérés után 1 héttel ! 08.12 vasárnapra nem vártam lett halvány pozitív tesztem! Ma újra teszteltem erősebb lett .... viszont ahhoz hogy peteérés előtt baba legyen kevés a teszt csikjának erőssége ahhoz pedig korai hogy a peteérés utáni aktusból legyen ..... picit aggódom mert volt már elhalt terhességem és félek nehogy megismétlődjön..... valaki volt így ? Valamint ami fura hogy delutani pisiből erősebb mindig a tesztem mint a reggeliből....
2018. aug. 14. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a petesejt aznap termékenyült meg, amikor megérett. Se nem 4 nappal előtte, se nem 1 héttel utána. Ha valóban akkor volt a peteérés, amikorra mondod, akkor a 4 nappal korábbi együttlétből a kis katonák túléltek, és ott várakoztak, hogy megtermékenyítsék.
2018. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem így értettem a kerdesem hanem úgy hogy hogy teszt szerint a peteeres előtt állapotot a tesztek ezen időszakban már elég erőteljes pozitív vonallal jelzik míg nekem elég halovany ahhoz hogy abból legyen ..... viszont ovu teszt segítségével tudom hogy biztosan volt akkor peteeres ....
2018. aug. 14. 14:18
 3/11 A kérdező kommentje:
15 dpo elvileg és vasárnap épp hogy egy leheletnyi csík volt rajta ma már erősebb 17 dpo n de meg ezt se mondanám hogy megnyugtató ....
2018. aug. 14. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább a pete érés előtt szoktak teherbe esni a nők,nem pete érés után
2018. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a csík erősségével, az semmit nem jelent. Van akinek még több ezres hcg-vel is csak halvány csíkja van.

Egyszer nekem sem erősödött, pár napra rá meg is jött, elhalt a terhesség.

Következőnél erősödött, mégis elhalt a terhesség 2 hét késés után...

Szóval, ha késik már, és pozitív a teszted, mindegy, mennyire erős csíkkal, akkor kérj időpontot az orvoshoz lassan.

2018. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jövő hét csütörtökön mennek hozza mindenképp rákszűrésre így akkor egyben letudom azt is ! Köszönöm a válaszokat nagyon remelem hogy minden rendben !
2018. aug. 14. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Július 29 körül lehetett ovulációd,ovu után a petesejt max.24 óráig megtermékenyíthető.Peteérés után 1 héttel nem eshettél teherbe,mert akkor nem volt mit megtermékenyíteni,de ez nyilvánvaló.
2018. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen ez így van , csak két gyerekes anyaként már teszteltem párat és a fiukkal 10-11 dpo már határozott csík volt itt meg 14 alig alig valami .... és azért az ember fel bárhogy is van
2018. aug. 14. 14:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Főleg így hogy tudom a konkrét napot ami peteereskor volt .... és abból kiindulva igencsak halvány teszt :( de jövő héten kiderül arra már közel 6 hetes leszek talán látunk valamit bár előzőleg mindig 8 hetesen mentem csak ....
2018. aug. 14. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

3 van nekunk is.

A 3. Gyerekkel (fiú) a szex napjatol tudtam h terhes lettem (nem lattam meg negativ hcg tesztet amit en pisiltem volna le 🤣) 5. HÓNAPBAN lett pozitív tesztem. A letezo osszes szutykos tesztet lepisiltem mind NEGATIV volt laboros tesztet is. (Vervetel nem volt mert felesleges volt) A dokim azt mondta hagyjam ezeket a teszteket ott az uh kep. Idegesito volt en is paraztam h elvetelek stb stb.

25-en lesz 4 honapos a fiam.


Azzal foglalkozz arra hondolj hogy EROSODOTT. Tehat notta hcg szint.

Vegyel vmi olcso tesztet tizet es 2 naponta tesztelj szamozd be erosodni fog es attol megnyugszol!

2018. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!