Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Válaszolna nekem erre valaki?

Válaszolna nekem erre valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Pár saját tapasztalat érdekelne. Akinek van rám ideje írhat priviben is, de nyugodtan itt is és előre írom, hogy akinek nem tetszik a kérdésem, ne írjon, nem kötelező, nem veszekedni járunk mi ide :)


A párommal még nem tervezünk babát, megszakítással (nem) védekezünk, mert nem lenne gond ha jönne. Úgyhogy senki ne gondolja, hogy megszállottan akarok kisbabát.


Na szóval, sosem volt még ilyen érzésem mint most, el sem tudom szerintem magyarázni, de valahogy érzem, hogy ebben a hónapban akaratunk ellenére is sikerült a baba. Egyszerűen érzem, hogy ebben a hónapban nem fog megjönni.

11 nap van a menstruációmig, de már megjön érzésem van. Tünetet nem nagyon tudnék írni, de korán még nincs is. Ami még fura, hogy ma ettem reggel 7 után egy jogurtot és 10 előtt már minden bajom volt szédültem, rosszul voltam éhen + megjön érzés. Isten tudja mi minek tudható be, de ne gondoljátok, hogy a tünetek miatt érzem, hogy terhes vagyok/leszek. Egyszerűen érzem bent, ezt meg sem tudom fogalmazni.


Volt már aki nem tervezett babát, vagy akár akik terveztek és abban a hónapban mikor sikerült minden más volt, mint máskor? Hogy éreztétek és tényleg úgy is lett? Mindenre kíváncsi vagyok, írjatok le mindent, köszönöm :) További szép napot nektek!! 😊


2018. aug. 14. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Ovulációd van,tehát most vagy termékeny.Vagy csúszik a mensid pár napot és nem 11 nap múlva jön meg,hanem 14,vagy rövid a luteális fázisod,ami 10-16 nap között normális.

Ha a napokban van peteérésed,akkor vajon mikor eshettél teherbe..?Nem is értem az ilyen kérdéseket.

2018. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Neki hasonló a kérdésük!

( remélem nem baj hogy csak így linkelek)


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :)
2018. aug. 14. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2018. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert pont csak peteéréskor eshet az ember teherbe.
2018. aug. 14. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt 7 nappal szokott elkezdeni fájni a mellem, de a kistesónál mensi előtt 10 nappal már éreztem. Nekem gyanús volt, mert mindig pontosan jönnek a tünetek, de gondoltam, csak beképzelem, mert többször is szóbakerült, hogy idén már ha jön a baba, nem gond.

Egyetlen egyszer ment el bennem, és ráadásul peteérés előtt 4-5 nappal. Most 17 hetes vagyok, szoval igen. Valaki megérzi, ahogy én is éreztem, hogy az a hónap más. Viszont a nagyfiamnál nem volt semmi megérzésem, szóval én a 2 vége vagyok.

2018. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mert pont csak peteéréskor eshet az ember teherbe."


Ovuláció nélkül nem eshetsz teherbe. Pont.

Az már más kérdés, hogy nem feltétlenül tudod, hogy mikor van.

2018. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De igen, mert bármikor van rá lehetőség. Köszönöm utolsó előtti.
2018. aug. 14. 16:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes,bármennyire is el akarod magaddal hitetni,nem lehetsz.
2018. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aha :)
2018. aug. 14. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!