Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti éreztetek valamit abban a...

Ti éreztetek valamit abban a hónapban (fizikailag, lelkileg) hogy most sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos 10 hónapja próbálkozunk sikertelenül :( Párommal és velem is minden rendben van kivizsgáltak minket, de a baby még sem akar jönni. Mindenki a rágörcsölést mondja nekem. Volt már olyan h pont pecsételgettem mikor a beágyazódásnak kellett volna lennie, volt olyan h éreztem itt belül h na most tuti összejött de semmi folyamatos csalódás minden hónapban. Most 14.én kell megjönnie 6.7. dpon sokszor szúr a hasam most ma pedig megjön érzésem van és fáj a derekam de már inkább nem reménykedem volt már ilyen is. A mellem múlthónapban és most is ovu után majd le szakadnak (bár mintha ma enyhült volna egy kicsit) sokszor pisilek is ovu után ebben a hónapban és az előzőben is. Nektek volt valami ilyesmi? Pl fáj a melletek ovu után mindig de amikor összejött nem fájt, vagy máshogy fájt? Vagy semmit nem éreztetek? folyás nem volt vagy mikor összejött ép hogy sok volt? Ami más volt mint szokott.


Lehet kicsit hosszú lett, de ahogy telik az idő annál jobban keseredem el mert már körülöttem mindenki kismama :S Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. dec. 9. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem, a teszt pozitív lett, a mensi meg elmaradt. Nem jelezte nekem semmi sem előre, hogy sikerült.
2014. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyrészről azt mondanám, hogy a rágörcsölés valóban nem segít. Másrészről viszont ha az én példámat nézzük, akkor meg t mondanám, hogy ez egy marhaság és tök mindegy, hogy rágörcsölsz, vagy nem, ha az a baba jönni akar, akkor jön.

Mi idén februárban próbálkozhattunk először, egy méhen kívüli terhesség után, ami nem volt tervezett egyébként. Azt gondoltam, hogy mindent bevetek, mivel csak egy petevezetékem van, biztosan beletelik majd jó időbe összehozni a babát. Van egy 4 éves kisfiunk, aki 1,5 évet váratott magára, anno.

Szóval februárban vettem ovutesztet, lelkesen tesztelgettem és amikor eljött az idő, én bizony mondtam a férjemnek, hogy most kell csinálni, ha romantikus, ha nem. :)

Március közepén azt éreztem, hogy tuti sikerült. Nem voltak tüneteim, csak úgy éreztem belül, olyan női megérzés. Aztán nemvárt előtt pár nappal émelyegni kezdtem és 3 nappal előtte csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. El sem akartam hinni, hogy egy petevezetékkel, azok után, hogy a kisfiamat 1,5 év alatt hoztuk össze és utána sem védekeztünk 3 évig (max, annyi, hogy kb ovukor nem voltunk együtt), most mégis elsőre sikerült. A kislányom 2,5 hetes és itt szuszog a kiságyban.

Szóval nem tudom mi a helyes, nagyon nehéz ilyenkor okosat mondani. Egy biztos, ha egészségesek vagytok, akkor biztosan jön az a baba majd. Egyébként a kisfiamnál pedig pont az elengedés segített. Akkor több mint 1 év után azt mondtam, hogy ok nem érdekel a babaprojekt, mással fogok foglalkozni. Nyelvet tanulok, sportolok. Nem tesztelgetek minden hónapban, nem számolgatok. Erre a következő hónapban már nem is jött meg. :) Ami a testi tüneteket illeti a kisfiamnál a 9.hétig semmi tünetem nem volt. Még csak nem is pisiltem többet, nem fájt a cicim, nem volt hányingerem.

A kislányommal már nemvárt előtt émelyegtem, aztán jött a hányinger, hányás, 4 hetesen pedig már majdnem leszakadtak a cicijeim, annyira fájtak.

2014. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem felfázás érzéssel kezdődött, nem tudtam hogy terhes vagyok, az urulógusok elküldtek, hogy semmi bajom, így újabb és újabb urulógushoz mentem, már már kétségbeesve mert nagyon szenvedtem tőle.

amikor már fáradtság, hányinger is játszott és teszteltem és dokihoz mentem, akkor már 9 hetes terhességet diagnosztizáltak


visszaszámolva olyan 3-5 hetesen kezdődtek csak tünetek

2014. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babákhoz lányok :) Én is próbáltam már elterelni a figyelmem hiszen dolgozom, most vettünk egy kocsit 1 hete azzal mászkálunk ugye itt a karácsony vásárolgatunk. De az biztos h mióta nem védekezünk és próbálkozunk nem volt még olyan h ne jutott volna eszembe szerintem ennyire nem is lehet félre tenni h ne jusson eszembe de volt már sokszor h elengedtem leálltam az ovut esztet a dátum szerinti együttlétekkel...de volt olyan is persze h minden nap teszteltem de terhességi tesztet is nagyon rég csináltam. Most vettem ovu tesztet nem tudom hány hónap után + volt együtt is voltunk meg pont úgy esett a nőgyógyászati vizsgálat is h elsején voltam dokinál és és 30.án volt ovum akkor este volt + az ovu teszt. De látta is a dokinő elején h megtörtént a peteérés. Együtt voltunk nem tudunk ugye mást tenni mint várunk 9.dpon vagyok ma. Tüneteket említettem a fenti írásomban.
2014. dec. 9. 11:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi a 3. próbálkozós hónapban hoztuk össze a picikénket.

Előző két hónapban én is mindig mindenben jeleket véltem felfedezni,de valahol mégis éreztem hogy nem sikerűlt.

Aztán augusztusban valahogy nem a megszokott módon csináltam dolgokat.

12 órás váltó műszakban voltam és vezettem egy füzetet a munkarendemről,hogy mikor kell estére vagy nappalra menni stb és mindig előre megírtam a soron következő hónapot.

Valamilyen oknál fogva a szeptembert nem írtam meg.

( Nehéz fizikai munkát végeztem és mindig is mondtam ha terhes leszek azonnal táppénzre megyek,nem akartam kockáztatni. )

Minden hónapban előre összeírtam hogy mit kell vennem fizukor,de akkor nem írtam fel tampont,pedig már nem volt egy db sem.

( Nem azért mert megfeledkeztem róla. )

A pozitív teszt előtti este azt álmodtam hogy babaruhákat kaptam ajándékba.

Iszonyú érzékeny lettem lelkileg is.

Szeritem ezek jelek voltak!

Nekem mindig fájtak a melleim ovu másnapjától egészen míg meg nem jött,most nem múlt el ez a fájdalom,de nem volt másabb,mint máskor.

Volt mindjárt megjön érzésem is,hamarabb mint kellett volna és kitarott kb a 7. hétig.

A derekam nagyon fájt,iszonyatosan,már akkor is mikor még csak sejtettem hogy babám lesz.


Egyszerűen éreztem hogy sikerűlt.

Nem volt bennem az a bizonytalanság mint előző két hónapban.


Szerintem ne keseredj el.

Sikerűlni fog,csak kicsit lazábban állj hozzá.

Hiszen egészségesek vagytok,tehát bármikor összejöhet.

Azt tudom mondani hogy ne azért szeretkezzetek a férjeddel mert babát akartok,hanem mert szeretitek,kívánjátok egymást.

Hajlamos az ember ilyenkor csak babaprojektként kezelni a dolgot.


Nekünk egyébként egy lazulós,bulizós este után sikerűlt.

Ez tuti!

Bulizni akartam egy nagyott még utóljára,mielőtt anyuka lennék :)

Akkor nem azon járt az eszem hogy most babát fogunk csinálni.


Fel a fejjel :)

18+5 hkm

2014. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok a csöppséghez :) Nekem ez a 2.hónap h így fáj a mellem eddig nem fájt múlthónapban is így fáj de megjött :/ most is fáj ovu óta h megjön e nem tudom...most megint szúr a hasam de most a jobb oldalon eddig a bal oldalon szúrt...nekem is volt olyan h egyszerűen éreztem h sikerült de így visszagondolva valahogy belül pedig tudtam h áh úgy sem...meg így állok hozzá sajna ...h nekünk miért is sikerülne...úgy sem :(
2014. dec. 9. 11:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Én éreztem. Nem tudom megmondani, hogy mit, de tudtam, hogy ketten vagyok.

Csöppentettem a tesztre és két percig néztem, hogy mi lesz belőle. De csak egy csík volt. Tudtam, hogy "hazudik". 2 perc múlva visszanéztem és már két csík volt.

2014. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nehéz,mikor már elvagy keseredve,de nem szabad igy állni hozzá.

A rosszat könnyű bevonzani!

Nemtudom mennyi idős vagy,de ha a korod még engedi akkor ne görcsölj rá.

Tényleg nehezebben esik teherbe az ember,ha csak azon jár az esze mindig.


Szeressétek egymást a férjeddel,élvezzétek ki majd az ünnepeket és meglátod sikerűlni fog!


Azért szorítok hogy már most benned legyen a kis villalakó :)

2014. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem semmit az égvilágon, pedig több jel is utalt rá, így utólag..

Elég rendszertelen volt a menzeszem, volt, hogy 2 hetet is késett, amikor teherbe estem, akkor meg már 3 hét után mentem el a dokihoz, hogy nézze már meg mi a franc bajom van, azt hittem valami hormonális zavar. De akkor már 6+4 hetes terhes voltam.

Fájtak a melleim nagyon, de azok mindig fájtak mensi előtt is 1-2 héttel már. Ekkor jobban fáj, sokkal jobban. Meg szurkált a jobb petefészkem is, de ez sem volt egyedi eset, más ciklusok alatt is előfordult.

Már 4 hónapja nem védekeztünk ekkor, és mégsem fordult meg a fejemben, hogy terhes vagyok, mert azt hittem, hogy az össze vissza ciklusaim miatt nem fog egyhamar sikerülni.

Minden jót kívánok és mielőbbi kismamaságot neked is :)

2014. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
21 leszek. Majd megyünk vásárolgatni stb..rokonok jönnek majd terelődik a téma a fejembe :) Ha most megjön vasárnap akkor elkezdem a cickafarkfű teát meg a palástfű teát barátcserje kapszulával, nem veszítek vele semmit :)
2014. dec. 9. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!