Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémám lenne,hogy 10 napja már elmúlt. De azóta folyamatosan fáj/érzékeny a mellbimbóm. Alhasi görcseim/szúró fájdalmaim vannak. Eddig soha nem volt ilyen. Mindig 7 napig szokott meglenni a menstruációm. Most viszont csak 3-4 napig volt,de nem mondanám hogy vér távozott,inkább barnás folyás volt.

Válaszotokat előre is köszönöm!! :)



2018. aug. 17. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Várj, mindjárt előveszem a varázsgömböm, és megnézem...


Ja, nem. Inkább mi lenne, ha csinálnál egy tesztet???


Mondjuk azt sem írtad, van-e rendszeres nemi életed, és védekezés nélkül szoktál-e rendszeresen szexelni....

AMi azért fontos eleme a terhességnek...

2018. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a válaszod! Igen azt elfelejtettem leirni. Szeretnénk már a Férjemmel gyereket. Lassan 3 éve próbalkozunk. És minden orvos azt mondta hogy hormonálisan minden rendben van,mind kettőnknél.

A tesztet azért nem vettem még mert már nagyon sokat vettem és már nem merek venni.. aki járt már igy az tudja hogy miről beszélek. Azért is irtam hogy hátha valaki tapasztalt már hasonló dolgokat és esetleg ez utalhat a terhességre is.

2018. aug. 17. 12:26
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen, utalHAT terhességre.

De ettől még egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy. Az, hogy másnak a füle viszketett, vagy fájt a lába terhesség elején, az még nem fogja igazolni, vagy cáfolni a TE terhességedet...

2018. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van. Csak amíg nem jutok el orvoshoz addig érdeklődni szerettem volna hogy hátha valakinél volt hasonló vagy valami.
2018. aug. 17. 12:47
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia. Nem szeretnék felesleges reményt kelteni, de én a menstruációm elmaradása után majd két héttel mentem dokihoz, aki a várt 5-6 hetes terhesség helyett, egy 7-8hetessel találkozott. Az előző menstruációm napra pontosan megvolt, semmi szokatlant nem vettem észre, pedig már a pici ott volt. :)
2018. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szia! :) Hűha,az nem semmi :) a nővérem is ugyan így volt :) csak én azért tartom most ezt furcsának mert ugye 7 napig szokott nekem tartani,most meg 3-max 4 napig volt. De az se olyan volt mint szokott/kellett volna neki :) ti meddig próbálkoztatok? :) szedtél valami vitaminokat?
2018. aug. 17. 13:55
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem szedtem. Szerencsére nekünk pár hónap alatt sikerült, remélem nektek is miharabb:)
2018. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na az nagyon jó :) köszönöm hát én is remélem :) ez a 3 év lassan,már sok idő :/ veszek maj egy tesztet azért a jövőhéten amíg nem jutok el orvoshoz :) Nagyon Szépen Köszönöm a válaszod! :)
2018. aug. 17. 14:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Mérd meg a reggeli hődet. Ha magasan van kb 36.6 vagy felett 3 követő nap akkor esélyes h terhes vagy
2018. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rendben:) ha megtalálom akkor csinálni fogom. Csak most költözködés alatt állunk aztan akkora a felfordulás hogy lassan mozdulni sem tudunk :D
2018. aug. 17. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!