Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek fiu vagy lány?

Szerintetek fiu vagy lány?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek fiu vagy lány? :) Ma voltam uh-n 13hetes leszek holnap :) Ha tippeltek egy páran, utánna leírom, hogy az orvos és mi mit láttunk. :)
2018. aug. 17. 13:06
1 2 3
 11/22 krisztina24 ***** válasza:
Bocsi, de erről a képről nem lehet megmondani, még tippelni sem, mert oldalról készült a babáról, és nem a lába között :)
2018. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Lány. Nekünk is ilyen volt a "micsodája" 12 hetesen, most 34 hetes, ezer %, hogy, lány lesz (azóta többször bebizonyitotta)

Ilyen korban még a fiúknak és a lányoknak is van kis kukachoz hasonló dolga, csak míg a fiúknak a gerinc vonalára merőlegesen áll, addig a lányoknak vele párhuzamosan. Szóval, kedves kérdező, én lányt mondanék :)

2018. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Koszonomszepen a par valaszolonak aki ertelmes valaszt adott,es akik a kerdesemre valaszoltak.! :)

Utolsó! Foleg neked koszonom, pontosan ilyen valaszt vartam! Egyeblent az orvos fiut mondott de nembiztosra,(nyilvan ilyen koran meg nemtudja megmondani senki).

Egyebkent en lanyt erzek,lanyos tuneteim voltak az 'elejen',de majd kiderul. :) Igazabol teljesen mindegy csak egezsseges legyen,csak ugy voltam vele mint nagyon sokan, h tobb szem tobbet lat,koszonom! :).

2018. aug. 17. 19:53
 14/22 anonim ***** válasza:
12! Ezen nem latni a laba kozet! Ez egy oldalrol keszult kep. Amin egy gyerek latszik. Nem tudni fiu e vagy lany... issstenem...
2018. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem meg tudod nézni

12+1 hetes babám,egyértelmű hogy fiu ;)

2018. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

14! Azt írtam le, amit az orvosom mondott, szó szerint, szóval vele beszéld meg :D kíváncsi vagyok, neked, mint laikusnak, vagy neki, mint sokéves szonográfus és genetikai tanácsadó tapasztalattal rendelkező orvosnak lenne végül igaza :D

Kérdező, írd majd meg, végül mi lett. Én tartom a véleményem, hogy kislány :)


Amúgy, kételkedők figyelmébe ajánlom, hogy keressenek rá a "genital tubercle"-re Googleban. Nyilván nem lehet 100%nak venni ilyen pici korban, de egy jól elkapott felvétellel már lehet mit kezdeni.

Az én dokim annyit mondott, a szobát még ne fessük rózsaszínre, de nem jellemző, hogy ő tévedne. Azóta két másik orvos is megerősítette.

2018. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16, nem az volt butaság amit az orvosod mondott, hanem hogy a kérdező képe alapján te látsz bármit is.
2018. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Utolso erti mire gondoltam. Nekem is megmondtak12+1 naposan hogy lany. Nem tevedtek. De nem egx ilyen kep alapjan xd
2018. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Márpedig nekem egy tök ilyen kép alapján mondta meg a doki. Na mindegy.. Kérdező, mikor lesz a következő UH? nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a vége a történetnek :D
2018. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Rendben,megfogom írni.! :)

Egyébként 1hónap mulva kell mennem következőre,illetve az orvos fiut mondott,de mindenki más lányt.:D

Illetve akiknek van már gyermekük,vagy legalább terhesek voltak szerintem nagyonjól tudják, hogy nem mondhatom meg az orvosomnal, h'more a lába közéről kérnék egy képet'... :D Ez nem így működik,ilyen nincs..Örültem, h kaptam képet egyáltalán.:) A normális válaszolóknal,és akik télleg segíteni szeretnének,nekik megfogom írni, hogy kukis,vagy nunis! :) köszönöm a normális tippeket!

2018. aug. 19. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!