Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha egy 19-24éves...

Szerintetek ha egy 19-24éves lány teherbeesik véletlenül, de még nem akar gyereket akkor mi a helyes út?

Figyelt kérdés

1. Abortusz

2. Megtartja és felneveli

3. Megszüli és örökbeadja


2018. júl. 4. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Kortól függetlenül, ha nem akarnék gyereket, abortuszra mennék.
2018. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De az abortusz után vagy lehet gyereke vagy nem.
2018. júl. 4. 14:20
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Ez a kérdés ennél összetettebb.

Én 19 évesen estem teherbe, és abortuszra mentem. De nem (csak) azért mert nem akartam a gyereket, hanem mert lehetőségem sem lett volna megtartani. SZüleim nem voltak, nővérem is akkor babázott ikrekkel albérletben, és a párom meg nem volt egy apa típus, hogy szépen fogalmazzak.


SZóval azért, mert valaki nem akarta, attól még megtarthatja, ha van rá lehetősége.

2018. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Azért manapság nem végeznek olyan kontér munkát, mint 30 éve, jobb műszerek, biztonságosabb eljárás. Azért elég kicsi az esélye, h a jövőben ne lehessen, ha egészséges. Van, akinek nem volt abortusza, a vizsgálatok alapján tök egészséges, mégsem jön össze a gyerek évekig. Ezek vannak többen, és nem az abortuszmiattnemlehetgyerekem.
2018. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

99% lehet gyerek.


Egy abortusz semmivel sem másabb technikailag, mint egy elhalt korai terhesség kikaparása.

2018. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha ennyi idősen terhes lettem volna, akkor nem tartom meg. De nagyon vigyáztam mindig, hogy ne legyek az.
2018. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes, kérdező, hogy azokat, akik elhalt terhesség miatt kényszerülnek abortuszra, senkinek nem jut eszébe azzal riogatni, hogy majd nem lehet több gyereke, pedig az eljárás teljesen ugyanaz élő és elhalt terhesség esetén is. Egyébként fenntartom a véleményemet továbbra is: ha nem akarnék gyereket, bizony elvetetném.


#1-es voltam

2018. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

22 vagyok, idén mentem férjhez, mindkettőnknek biztos munkahelyd van, de még nem szeretnénk gyereket.

Pontosan ezért védekezünk... Ha mégis becsúszna (nem fog, de azért tegyük fel) megtartanánk.

Ezzel szemben 19 évesen még középiskolába jártam, biztos, hogy nem tudtam volna megtartani egy babát.

2018. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Megtartja és felneveli.
2018. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Tök mindegy, hogy hány éves a nő, ha nem akar gyereket, akkor elveteti. Biztos, hogy lehet gyereke utána is. Utálom, hogy sokan élő inkubátornak nézitek a nőket, akiknek kötelességük szülni, akkor is ha nem akarnak/tudnak felnevelni egy/több gyereket. Ja, és én 20 évesen szültem, tervezetten.
2018. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!