Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin mellett tényleg...

Bromocriptin mellett tényleg nem lehet teherbeesni?

Figyelt kérdés
Én már 3-4 hónapja szedem. Amikor abbahagytam, felment a prolaktinom. A Dokim azt mondta, kb. januárban jelentkezzek nála, ha addig nem esem teherbe. Szedem közben, de nekem nem mondta, hogy így nem eshetek teherbe.
2008. nov. 3. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem folyt a mellemből a tej, s nem jött meg a mensturációm. Elküldött MR-re,vérvételre ott találtak egy 2mm-es microadenomát az agyalapi mirigyem mellett, amitől van ez az egész hormon zavar.Elkezdtem szedni a bromocriptint, két hét múlva elmúlt a tejfolyásom, s rendesen megjött a mensim is. Két hónap után abba hagytam a gyógyszert, vissza jött minden tünetem. Vissza mentem a dokihoz, mondta szedjem tovább a gyógyszert, s egy év múlva menjek vissza kontrollra. Nekem azt azt mondta, bromocriptin altt nem lehet, s nem is ajánlott teherbe esni. Vissza mentem kontrollra, s mondta minden ok, abba hagyhatom a gyógyszert. Rá két hónapra terhes lettem, s most 23 hetes vagyok.
2008. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm Robikája a 3. bromós hónap alatt fogant, és a kismamának a 12. hétig kellett szednie a bromocriptint!
2008. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is hallottam már, hogy emellett estek teherbe, csak mostanában itt ennek ellenkezőjét olvastam a válaszokban.
2008. nov. 3. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:

hajjajj dehogynem lehet teherbe esni :))) a prolakinosok nagyon máshogy nem is tudnak...legalábbis magamból kiindulva, csaqk azt nem tudom meddig kell még szednem


8 hetes kismama

2009. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!