Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan halvány a teszt, hogy fotózni sem lehetett és pozitív lett?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos,hogy pozitív,vagy sem,akkor 2 nap múlva tesztelj még egyet,akkor már erősödnie kell,ha terhes vagy.
2018. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Volt :) es nekem 2 napra ra sem volt eros.. Sot meg utana se annyira mint masnak lenni szokott. Xepil volt amugy

Most meg itt van a pocakban :)

17hkm

2018. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam. Nagyjából mielőtt meg kellett volna jönnie 4 nappal volt egy nagyon halvány második csík,akkor én is tanácstalan voltam,de nekem pozitív volt,mert 3 nap múlva csináltam egy új tesztet,az már egyértelműen pozitív lett.

11 hetes kismama

2018. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De,gondolom,nem is halványodott 2 nap múlva,ugye..? :)
2018. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én látom, hogy pozitív, de a párom semmit sem lát rajta. Ez volt az első tesztem.
2018. aug. 18. 13:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, 10. dpon. Aztán erősödött. :) Te is korán csináltad? Mert akkor erősebbet nem lehet várni és persze az ilyen extra halvány korai tesztnek max nagyon halkan lehet örülni, de bíztató, az biztos.
2018. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, korán :)
2018. aug. 18. 13:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány csíkom volt, eleinte még nem is mertünk örülni, mert mi van ha nincs is baba. A 2.és 3.is nagyon halvány lett. Aztán most meg itt szuszog mellettem a kiságyban a lányom. :)
2018. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát holnap csinálok megint egyet hátha :) drukkoljatok nekem :)
2018. aug. 18. 15:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Na, pont ezért tök felesleges időnap előtt tesztelni.

Én is láttam már tesztet, az egyik barátnőmnél, akinek olyan volt, mintha lett volna egy halvány második csík a teszten. De csak olyan volt. Nem volt terhes.

Szóval, ha biztosra akarsz menni, akkor szépen kivárod, hogy legalább késsen a vérzésed.

2018. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!