Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaáli Győr! Mostanában mennyi...

Kaáli Győr! Mostanában mennyi a várakozási idő az első konzultációra?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Konzultációra 1-2 hónap (ismerős jár) úgy tudom, de utána aztán győzd kivárni... Az első beavatkozás durván fél év talán, ha nem találnak különösebb komplikációt. Aztán ha nem jön össze, akkor fél év konzultáció, 1 év kezelés-várakozás, aztán így tovább.
2018. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én időpontot sem kaptam, hiába hívogattam őket... plusz kb. 1 hó telefonálgatás után közölték, hogy akkor kérjek időpontot, ha minden leletem megvan, akkor az első konzultáció kb. 4 hónap.


A hatékonyságukat nem vonom kétségbe, de mi inkább Tapolcára mentünk... és nagyon jól jártunk! :)

2018. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!