Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kell időpontot kérni első...

Kell időpontot kérni első vérvétel, vizeletvizsgálatkor? (Győr)

Figyelt kérdés
Megkaptam a beutalókat az első vérvételre, vizsgálatokra. A Szent Imre úti rendelőbe kell mennem, csak nem tudom, kell-e időpontot kérni. Tud valaki ebben segíteni?
2016. máj. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell időpontot kérni!:-)

2016. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell idopont :) odamesz,beadod a kiskonyvet a beutalokkal egyutt es hivni fognak.pisit vigyel,mert nem tul szep a mosdo,es ha nem viszel ott kell produkalni.
2016. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Azt még meg tudjátok esetleg mondani, hogy mettől meddig lehet menni?
2016. máj. 6. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggel 8-ig a terheléses vércukorvizsgálat van, addig ne menjél.

8 után. És jótanács: lehet enni és inni előtte, sőt, ajánlott is.

(Nekem a védőnőm azt mondta, hogy korábban menjek és ne egyek, na jól megszívtam, csomót kellett várnom, ott éheztem, aztán meg kiderült, hogy még ehettem is volna. Ezért jegyeztem meg ennyire.)

2016. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8-14 ig ha jol emlekszem.

Es igen,nyugodtan egyel igyal elotte.

Majd a cukorterhelest eleg lesz kibirni ehgyomorra...

2016. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!