Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ovulációs tesztet...

Milyen ovulációs tesztet használsz? Mennxi ideje használod /mennyi idő alatt estel teherbe a segítségével?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Fastest-ről rendeltem, 6 hónapig megfigyelés céljából teszteltem + hőmérőztem, hogy tudjam van-e ovulációm és ha igen, mikor. Első "éles" hónapban sikerült teherbe esnem.
2018. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Méhnyaknyák a legjobb ovu teszt. Ingyen van, nem hazudik :) ha tojásfehérjés, nyúlós állaga van, akkor vagy termékeny. Ha tesztet is akarsz csinálni, érdemes ez idő alatt.
2018. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyák csak akkor, ha tankönyv szerint működik a ciklus, nem mindenki tapasztal tojcsis nyákot, nekem sem volt mindig, szerintem pontosabb az lh teszt+hő kombó.
2018. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Facelle tesztet vettem, sajnos nem vált be, így ezt nem ajánlom. Köszönöm a válaszokat, jövőhonapban digitalissal próbálkozom.
2018. szept. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!