Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik hónapja nemsikerült...

Harmadik hónapja nemsikerült teherbe esnem ovulációs teszt segítségével. Miért?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 éve elsőre sikerül amikor ovu teszteltem.Most január 5.én 6.án és 7.én volt pozitív az ovu teszt együtt is voltunk.8.án volt eloszor negatív ezért onnan számolva 21.én kellett volna megjönnie erre ma megjött pedig ez még csak a 11.dpo.Nemértem az egészet.Segítsetek.
2017. febr. 18. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
A biológia nem szigorú matematikai szabályok szerint működik, statisztikai valószínűségek érvényesülnek. 2 éve sikerülhetett elsőre, most nem. Majd később.
2017. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Lehet kémiai terhesség volt. 3 hónap nem nagy idő, ne idegeskedj, csak ártasz vele. Biztosan hamar sikerül majd a kistesó. ;)
2017. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak az ovuláció és a spermák kellenek a teherbeeséshez, én tudom, hogy mikor van ovum, együtt is voltunk 2 naponta a megfelelő időben és pár hónap így is kellett hozzá.
2017. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok.Csak kicsit megilyedtem hogy esetleg baj lehet hogy ovu tesztel sem sikerül.Pedig mindig szép pozitívat mutat.
2017. febr. 18. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjak ha ovukor van egyutt egeszseges par, meg akkor is csak 25% az esely. Csomo mindentol fugg a sikeres fogantatas, akkor is ha egeszsegesek vagytok.

Ha van is peteeres akkor sem tuti higy a kiskatona atjut mindenen, ha atjut sem biztos hogy be tud agyazodni, ha be is agyazodott meg akkor sem biztos hogy eleg melyen tehat kilokodhet.


Ha ennyire egyszeru lenne teherbe esni hogy csak ovuteszt kene akkor nem lenne ennyi par akik honapokig-evekig probalkoznak!

2017. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam a neten ha minden klappol, tehát van peteérés, jó az időzítés, sperma stb, akkor is csak 25 % az esély a teherbeesére! De 3 hónap mèg nem sok. Próbàlkozzatok! Sok sikert!
2017. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mindig jön egyből a baba akkor sem, ha az első gyorsan jött :) Az jó, hogy van peteérés, tehát egy gond letudva. 3 hónap még nem ad okot aggodalomra, de megértem mikor nagyon szeretné az ember, már az első hónap is lesújtó, hogy nem sikerült. Egyébként simán lehet, hogy valami bajod lett azóta, akár pajzsmirigy akár IR akkor is, ha eddig nem volt. Vagy lehet a párodnak is gondja. DE még nem kell aggódni, adj időt magatoknak, azért ritka, hogy ha az első könnyen jött a második nagyon megváratna :) Türelem, nem lesz gond! (egy év után kell kezdeni aggódni és vizsgálódni) Sok sikert!


17hkm

2017. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Nagyom aranyosak vagytok és megnyugtato amit irtok.Igen sajnos ugy voltam vele ha a kisfiam hamar megfogant most is igy lesz.Bár tenyleg 3hónap.még semmi csak nagyon szeretném es túl agyalom a dolgot.Velem mindenrendbe voltam vizsgálatokon mikor belevagtunk :)
2017. febr. 19. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is 3.honapja probálkozunk a kistesoval,a kisfiam szintén amint rágondoltunk hogy jphet,meg is fogant,pedig nem voltunk épp a legideálisabb helyzetben.

Most ugy minden klappolna ahhoz hogy jöjjön a teso,de még egyelöre várat magára.

Én egyelöre nem ovutesztezek,hömérözök ,csak élvezzük a férjemmel hogy ujra minden aggodalmaskodás nélkül együtt lehetünk.

Nálunk sincs gond,kivizsgáltattuk magunkat (olyan helyen dolgozunk ahol ez könnyen megy) szinte minden másnap együtt vagyunk,én érzem a peteérésemet,mégsem jön.

Kitartást!


Egy sorstárs :)

2017. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen :)Viszont kívánom neked is és talán a következő hónap a mienk lesz :)
2017. febr. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!