Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nagyon várjuk a pozitív...

Már nagyon várjuk a pozitív tesztet, vajon most sikeres lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal pár hónapja kezdtük a baba projektet,de eddig sajnos semmi... Most aug.1én jött meg a menzeszem, és együtt voltunk: aug.4,6,8,10,11,13,14...Végig nagyon szúrt a hasam, egészen máig...ami picit megijeszt,mert bizakodtam,hogy talán amiatt mert sikeresek voltunk. :( Mit gondoltok, mennyi az esélyünk?



2018. aug. 19. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Babaprojekt... Hagyjátok már ezt az undorító szót!
2018. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
hany napos a ciklusod?
2018. aug. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%
Erre tényleg senki nem tudhatja a választ.vagy sikerül vagy nem.mi naponta/2 naponta vagyunk együtt,mégsem sikerül már 5 hónapja.a babaproject pedig tényleg nagyon undorító szó.mintha valami üzletről lenne szó.
2018. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Először az ovuláció fogalmával kellene tisztában lenned,és tényleg az lett volna még fontos,ha megírod azt is,hogy hány naposak a ciklusaid.
2018. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia!

Nekem is aug. 1-től volt menzeszem.

Az ovulációm, a naptár alapján aug. 16-án volt, kb. 11-17-ig lehettem termékeny. ☺️ Mi együtt voltunk 13-án és 16-án.

Én is izgulok, már 10 hónapja próbálkozunk.

2018. aug. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!