Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív de menstruáció alatt?

Pozitív de menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

menstruáció előtt voltak tüneteim de negativak voltak a tesztek plusz meg is jött eléggé furin görcsök voltak egy nappal előbb és fájt is ami nem jellemző rám! kissé darabos is és élénk piros.

tegnap és ma erős pozitív az LH TESZ.így menstruáció alatt még mindig hányingerem van szedulok.

lehet ilyenkor ovulacio?


2018. aug. 20. 15:53
 1/5 A kérdező kommentje:
a mellem is feszül. kíváncsi voltam ezért csináltam meg ahogy pakolasztam rá találtam gondoltam ki próbálom. mit gondoltok?
2018. aug. 20. 15:55
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ugyanez volt kémiai terhesség/korai vetélés volt.
2018. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Miről mit gondolunk?


Pozitív LH teszt menstruáció alatt? Biztos nem minden napos, de nem lehetetlen egy nem éppen időszerű peteérés.

De ez miért lényeges?

2018. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de kémiait menstruáció előtt is mutatta volna a terhesegi teszt nem? mert negatív volt.nekem azert fontos mert eddig nem volt lh pozitív tesztem és igy menzi alatt ?! és érdekel.
2018. aug. 20. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Extrém esetekben előfordul, hogy menzesz alatt van a peteérés. Valószìnűleg azert teszteltél mindig negatìvat, mert nàlad ez az eset àll fenn. Erre ugye nem gondolunk, mert szokatlan.
2018. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!