Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyval mekkora az esely...

Clostyval mekkora az esely ikrekre?

Figyelt kérdés
Lehetoleg nem szeretnek ikreket.

#ikrek #clostylobegyt
2018. aug. 21. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Mi az hogy nem szeretnél ikreket? Az hogy Closty-t kell szedned, az azt jelenti nem vagy abban a helyzetben hogy válasz, akarsz e ikreket vagy sem. Nem is értem, ha nehezen lehet gyereked, miért problémázol azon, hogy nehogy ikreid legyenek.
2018. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azert irtam, hogy lehetoleg. Van mar egy gyerekem, aki elsore osszejott, a masodik nem akar jonni, es inkabb maradnek egy gyerekes, minthogy ikreim legyenek, de a karedesre varok valaszt :)
2018. aug. 21. 10:31
 3/13 A kérdező kommentje:
*kerdesre
2018. aug. 21. 10:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Illetve itt sokan azert irnak ki hasonlo kerdest, mert ikreket szeretnenek, azert irtam oda, hogy nem szeretnek, hogy ne ezzel kapcsolatos valaszokat irjanak.
2018. aug. 21. 10:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha megírom hogy 25,856528566% rá az esély akkor előrébb leszel? :)

Vagy ikreid lesznek vagy nem, de az biztos hogy sok a closty-s iker.

2018. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Vannak erre nagyon jó kutatások, asd bele magad. Clostival általában több pete erik, így nagyobb az esély az ikrekre. De te donthetsz úgy, ha 2 vagy több pete érett meg, hogy abban a hónapban védekeztek, így nem adva esélyt egy ikerterhessegnek. Megértelek, hogy félsz az ikrektől, de messze nem olyan veszes, mint ahogy kívülről annak tűnik. Nekem harmasikreim születtek a nagytesó mellé, és élvezem, pedig én se akartam kettes ikreket sem, nemhogy hármat.
2018. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Egy orvos válaszol kérdezz-felelekben a doki ezt válaszolta a kérdezőnek: "A Clostilbegyt valóban növeli az ikerterhesség kockázatát, de nem napi 1 tabl. dózisban".

Úgy tudom, Uh-val követik a peteérést ha clostit szedsz, így a többes ovulációt is fogják látni, és ekkor ha így döntesz, nem "csaptok" a lecsóba.

Amúgy megértelek, ikres anyuka vagyok, és nekem bizony ez nehéz feladat mindenféle segítség nélkül. (De nálunk spontán lettek, eszembe sem jutott a lehetőség, mert előtte nem volt ikerpár a családban)

2018. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igen, elorebb vagyok, mert ha tudom, hogy tobb az esely ra, akkor nem szedem be a gyogyszert, vagy adott honapban vedekezunk. Ha megis ikrek lennenek akar spontan, akar a gogyszer moatt, varnam oket szeretettel, de az elso evek az elso gyerekemmel eleg huzosak, nem szeretnem az ikrek eselyet novelni.
2018. aug. 21. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Minden jót kívánok, és sok sikert egy (egyes) terhessééghez.

Amúgy az ikrekkel nem a legnagyobb baj, hogy macerásak az első évek, hanem hogy az ikerterhesség szörnyen kockázatos. (Ezt sajnos kevesen veszik tudomásul, és most tuti nullára is pontoznak miatta). Rengeteg az extrém koraszülés, fejlődési rendellenesség és egyéb baj.

Az én ikreim egészségesen születtek, bár 36 hétre. És az egyik babám megkésett mozgásfejlődés miatt rendszeres fejlesztést igényel (és mi még a szerencsések vagyunk, hogy ennyivel megúsztuk).

2018. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utólag én nem vettem volna be, ha tudom ezt. Két szép tuszo érett, egyikből azóta cisztam lett. Baba nem hogy 2, egy se lett. :( Mellékhatásai is kikészítettek.
2018. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!