Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány éves kortól nagyobb az...

Hány éves kortól nagyobb az esély,1 nőnek az ikrekre ha nem hajlamos iker terhességre?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Bármikor lehet ikerterhességed. Viszont egypetéjű ikrekre csak az apa hajlamosít.
2016. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudtam, hogy az anya által öröklődhet. Ezek szerint, akkor nekem is esélyes az iker, mert apukám kétpetéjű iker, a testvére lánya pedig egypetéjű ikreket szült.
2016. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Az apa nem befolyásol semmit. Az anya petesejtje(i)n van a hangsúly. Pl ha 2 érik meg, ahhoz a spermákhoz semmi köze, illetve az egypetéjű ikrekhez sem, mert ott meg a megtermékenyítés után kezd osztódni. Ismerősömnek ikrei lettek, majd elvált, az új pasitól is ikrek születtek.Nekem is vannak ikreim, üknagymamám is az volt.
2016. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
35 év felett.
2016. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

A két petéjű ikrekre lehet örökölni a hajlamot, az egypetéjű ikrek véletlenszerűek.

Azt mondják 40 felett.

De a hormonkezelés az, ami legtöbbször "bekavar" a ciklusba, illetve ha lombiknál többet ültetnek be és azok meg is maradnak.

2016. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

Ezt enis kérdezgettem orvosoktól minél idősebb vagy annál több de 35 -40 felett nem ajánlanak egy gyermeket sem ki hordani nem h kettőben belevágni :(

Amúgy 27 éves kor körül mar van esély de akkor sem a legnagyobb

2016. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, melyik az az orvos amelyik 35 felett nem ajánlja? Ne írj már butaságokat!
2016. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ikreket igenis nem "ajanlanak " 35 felett. Amugy is nagy a riziko..
2016. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
35-öt töltöttem október végén, egy hónappal előtte teszteltem pozitívat, mint kiderült, ikrekkel. Tervezett terhesség, első próbálkozásra. Csak halkan kérdezem, ha 35 felett "nem ajánlott", ilyen esetben mit javasol az orvos, aki nem ajánlja?
2016. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ertem. Nem tudom, nem ertek hozza. Ezert csak azt irtam, amit hallottam.:)
2016. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!