Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esély ikrekre?

Szerintetek van esély ikrekre?

Figyelt kérdés
A doki által mondott fogamzás után 9-10 nappal már pozitìv volt a teszt esti pisiből. És nagyon korán rosszul lettem, egy héttel koràbban, mint a többi terhességemnél. Viszont a 6 hetes uh-n csak egy petezsák látszott. (Bár elég gyors vizsgálat volt.) Van esély arra, hogy ikrek, csak nem vette észre az orvos?
2017. márc. 9. 08:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy valaki pont előttem kérdezett hasonlót. :-)
2017. márc. 9. 08:52
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Már tettél fel erről kérdést...

Miért akarsz mondenképp ikreket? Tudod mennyi kockázattal jár?

2017. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hármasikrekkel voltam terhes, semmi extra tünetem nemvolt. Nem jutottunk el a 24. hétig, pedig addig semmi probléma nem volt. Ne akarj ikreket, ha rám hallgatsz, a másik kérdezőnek is leírtam.
2017. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó: az a másik kérdező is ez a kérdező volt.Fogalmam sincs miért akar ilyen màniákusan ikreket.
2017. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A másik kérdést nem én ìrtam ki! Ez az első kérdésem, és egy szóval nem mondtam, hogy ikreket akarok! Csak nagyon hamar lett pozi a teszt és hamar lettem rosszul, ezért kérdeztem! Előbb olvassátok el figyelmesen!
2017. márc. 9. 09:26
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél a 6., a másodiknál már a 4. héttől volt hányingerem - mindkettő egy baba lett. A tesztjeim erőssége meg pont fordítva alakult, a másodiknál hányósabbnál halványabb maradt kimaradás után még egy hét múlva is (mindkettővel minden rendben volt). Ja és totál mást is kívántam a kettőnél, de egyneműek lettek, ha esetleg megkérdeznéd (bocsi) :)

Szóval biztos van olyan, hogy nem veszik észre, de a tünetekre e tapasztalatom alapján szerintem nem lehet alapozni. Ha megöl a kíváncsiság és a megérzéseid, csak azt teheted, hogy megnézeted újra, másképp nem fogsz biztosat tudni.

2017. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ, Utolsó! Abszolút nem öl meg a kìváncsiság, 2-3 hét múlva úgyis megyek újra. És nem akarok mindenáron ikreket!!
2017. márc. 9. 09:31
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem az ikrekkel a kimaradt mensi utáni 3. napon lett pozitív a teszt (az egyke babával előbb), és sosem volt hányingerem.... kinek mi!


Nyilván pont annyi esélyed van ikrekre, mint bárki másnak.

2017. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én irtam ki a másik ikres kérdést :) puszi
2017. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor egyidős kismamák vagyunk? Bìrom, hogy kérdezünk valamit, aztán némelyek egyből leharapják a fejünket... Majd kiderül, mi lesz! :-)
2017. márc. 9. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!